Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa wyposażenia kuchennego, socjalnego oraz sanitarnego do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino

Zamawiający Gmina Postomino (Postomino, Zachodniopomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa wyposażenia kuchennego, socjalnego oraz sanitarnego do żłobka i oddziałów…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina PostominoPostomino, Zachodniopomorskieopublikowano 26 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 260 480 zł
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Postomino

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979890

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Postomino 30

1.4.2.)Miejscowość

Postomino

1.4.3.)Kod pocztowy

76-113

1.4.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL426 - Koszaliński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@postomino.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.postomino.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4a49500b-19cb-40dd-ba3d-b1025eb4b41c

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00173899

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-26

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00078710

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa wyposażenia kuchennego, socjalnego oraz sanitarnego do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia kuchennego, socjalnego oraz sanitarnego do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino w ramach zadania inwestycyjnego pn.: „Budowa przedszkola i żłobka w Postominie”.
3.2. Przedmiot zamówienia został podzielony na 2 części:
1) CZĘŚĆ I Dostawa wyposażenia kuchennego do żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino
2) CZĘŚĆ II Dostawa wyposażenia socjalnego i sanitarnego do żłobka i oddziałów przedszkolnych
w miejscowości Postomino.
3.3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia na poszczególne części zamówienia zawarty jest
w załącznikach:
1) Załącznik nr 1A do CZĘŚCI I ZAMÓWIENIA,
2) Załącznik nr 1B do CZĘŚĆI II ZAMÓWIENIA.
Zdjęcia zamieszczone w załącznikach nr 1A i 1B mają charakter poglądowy.
3.4. Wykonawca zobowiązuje się dostarczyć przedmiot zamówienia na własny koszt i ryzyko do budynku żłobka i oddziałów przedszkolnych w miejscowości Postomino pod adresem: Postomino 15E, 76-113 Postomino.
3.5. Przedmiot zamówienia obejmuje transport, rozładunek, wniesienie do budynku.
3.6. Wykonawca zobowiązany jest powiadomić Zamawiającego o terminie dostawy co najmniej
z 2-dniowym wyprzedzeniem. Dostawa przedmiotu umowy nastąpi w godzinach 8:00-14:00.
3.7. Dostarczone wyposażenie musi być fabrycznie nowe i wolne od wad. Wyposażenie kuchenne musi być przeznaczone do kontaktu z żywnością oraz spełniać określone wymagania sanitarne i bezpieczeństwa.
3.8. W przypadkach, kiedy w opisie przedmiotu zamówienia wskazane zostały znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, który charakteryzuje produkty lub usługi dostarczane przez konkretnego Wykonawcę, co prowadziłoby do uprzywilejowania lub wyeliminowania niektórych wykonawców lub produktów, oznacza to, że Zamawiający nie może opisać przedmiotu zamówienia za pomocą dostatecznie dokładnych określeń i jest to uzasadnione specyfiką przedmiotu zamówienia. W takich sytuacjach ewentualne wskazania na znaki towarowe, patenty, pochodzenie, źródło lub szczególny proces, należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.
3.9. W sytuacjach, kiedy Zamawiający opisuje przedmiot zamówienia poprzez odniesienie się do norm polskich lub europejskich, ocen technicznych, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów referencji technicznych, o których mowa w art. 101 ust. 5 ustawy Pzp, Zamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne, a wskazane powyżej odniesienia należy odczytywać z wyrazami „lub równoważne”.

3.9.)Główny kod CPV

39290000-1 - Wyposażenie różne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-03

4.2.)Okres realizacji zamówienia

10 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Grzegorz Surman

4.3.1.1.)Dane wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia

Monika Fornalczyk

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9731063416

4.3.4.)Miejscowość

Nowogród Bobrzański

4.3.6.)Województwo

lubuskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

33886,17 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00136942/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

33886,17 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39290000-1Wyposażenie różne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
260 480 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
170 393 zł624 678 zł
Rozstęp międzykwartylowy
454 285 zł
Źródło próbki
CPV 39290000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
170 393 zł
Mediana
260 480 zł
Górny kwartyl
624 678 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Postomino prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Postomino.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39290000-1 (Wyposażenie różne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.