Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Przebudowa drogi gminnej nr 007020F (ul. Lipowej) w m. Zabór, gmina Zabór

Zamawiający Gmina Zabór (Zabór, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przebudowa drogi gminnej nr 007020F (ul. Lipowej) w m. Zabór, gmina Zabór”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina ZabórZabór, Lubuskieopublikowano 26 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 761 443 zł
Konkurencyjność
~4,2 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Zabór

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770764

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lipowa 15

1.4.2.)Miejscowość

Zabór

1.4.3.)Kod pocztowy

66-003

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

68 321-83-00

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

ugzabor@gminazabor.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gminazabor.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00172501

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-26

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00154052

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-30 09:00 Po zmianie: 2026-03-31 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-30 09:15 Po zmianie: 2026-03-31 09:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-28 Po zmianie: 2026-04-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233140-2Roboty drogowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
761 443 zł
Próbka: 217 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 017 zł2 249 489 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 886 472 zł
Źródło próbki
CPV 45233140· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 017 zł
Mediana
761 443 zł
Górny kwartyl
2 249 489 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Zabór prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zabór.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233140-2 (Roboty drogowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.