Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
298 410 zł
Umowa zawarta
25 marca 2026
Okres realizacji
od 6 lipca 2026 do 10 lipca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Standard hotelu (*)25%Wylot z lotniska w Krakowie i powrót do Krakowa15%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Organizacja wycieczki do Norwegii "Norweskie fiordy" dla pracowników, emerytów i rencistów Zespołu Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach oraz członków ich rodzin.

Zamawiający Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach (Czchów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Organizacja wycieczki do Norwegii "Norweskie fiordy" dla pracowników, emerytów i…”, wybierając ofertę wykonawcy TRAVEL PARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 298 410 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
298 410 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy TRAVEL PARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 298 410,00 zł (umowę zawarto 25 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 6 lipca 2026 r. do 10 lipca 2026 r..

  • 5

    Postępowanie prowadzone jest w trybie podstawowym zgodnie z art. 275 pkt 1 ustawy Prawo Zamówień Publicznych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach

1.3.)Oddział zamawiającego

ZSiP w Domosławicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 852717089

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Domosławice

1.5.2.)Miejscowość

Czchów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-860

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.5.7.)Numer telefonu

146635420

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsdomoslawice@domoslawice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.domoslawice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-5cef7f3d-031a-4f10-9643-bb26dd4965e8

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Organizacja wycieczki do Norwegii "Norweskie fiordy" dla pracowników, emerytów i rencistów Zespołu Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach oraz członków ich rodzin.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5cef7f3d-031a-4f10-9643-bb26dd4965e8

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00172359

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-26

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00069673/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Organizacja wycieczki dla czynnych i emerytowanych pracowników ZSiP w Domosławicach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00132279

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZSiP/272/1/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest organizacja 5 - dniowej wycieczki do Norwegii pn. „Norweskie fiordy” w terminie od 01.07.2026r - 15.07.2026r, (termin uzależniony od złożenia rezerwacji przez Wykonawcę w w/w zakresie dat), dla max. 49 osób – czynnych i emerytowanych pracowników Zespołu Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach oraz członków ich rodzin. Wycieczka winna trwać - 5 dni. W ramach organizowanej wycieczki Wykonawca zobowiązany będzie do zapewnienia w szczególności następujących świadczeń: Bilety na przelot samolotem dla max. 49 osób z bagażem rejestrowanym ( 23 kg) oraz bagaż osobisty/podręczny. Przelot samolotem do portu lotniczego w Norwegii w terminie od 01.07.2026r - 15.07.2026r, (termin uzależniony od złożenia rezerwacji przez Wykonawcę w w/w zakresie dat) oraz powrót do Portu lotniczego w Polsce. Przelot powrotny powinien się odbywać do portu lotniczego, z którego grupa wylatywała tj. Kraków lub Katowice. Zamawiający wyklucza możliwość realizacji przelotów z wykorzystaniem przewoźników niskokosztowych (tzw. tanich linii lotniczych). Dopuszcza się wyłącznie przewoźników rejsowych (tradycyjnych), zapewniających pełną obsługę w ramach jednej taryfy, obejmującą bagaż rejestrowany, odprawę oraz gwarancję wspólnej rezerwacji grupowej. Przejazdy autokarem z klimatyzacją (dla max. 49 osób z bagażami) na terenie Norwegii. 4 x nocleg (dla max. 49 osób) Noclegi muszą znajdować się w lokalizacji odpowiedniej do programu zwiedzania, nie dopuszcza się długich dojazdów do obiektów, w hotelach o standardzie ***/**** Zamawiający wymaga zakwaterowania w pokojach: 2 – osobowy z pełnym węzłem sanitarnym, tj. umywalka, prysznic, WC, ciepła woda. Zamawiający nie dopuszcza podziału i zakwaterowania grupy w dwóch lub więcej hotelach/pensjonatach. Standard hotelu ponad określone minimum oraz stanowi kryterium oceny ofert na zasadach określonych w rozdziale XVIII pkt 2. SWZ. Wyżywienie: 4 x śniadanie dla max. 49 osób, w formie bufetu, 2x lunch (jednodaniowy) w trakcie dnia dla max. 49 osób, 3 x obiadokolacja składająca się z 2 dań (zupa lub przystawka i ciepłe drugie danie) oraz deseru wraz z napojami dla każdego z uczestników (co najmniej wodą stołową) w ilości co najmniej 0,5 l na osobę, 1x obiadokolacja bufetowa na bazie owoców morza i ryb z nieograniczonym piwem i winem, Zestawy słuchawkowe dla max. 49 osobowej grupy, Bilety wstępu do wszystkich obiektów zawartych w programie, dla max. 49 osobowej grupy (załącznik nr 1 wzoru umowy), Opiekę pilota z biegłą znajomością języka norweskiego lub angielskiego. Pilot odpowiadać będzie za bezpieczne dotarcie na miejsce przeznaczenia oraz organizację przejazdu i pobytu wraz ze zwiedzaniem, noclegami, wyżywieniem, ewentualną opieką lekarską. Opiekę polskojęzycznego przewodnika lokalnego po Norwegii – towarzyszący grupie od momentu wylądowania w Norwegii do ich wylotu. Ubezpieczenie wycieczki oraz osób uczestniczących w wycieczce. Minimalne sumy ubezpieczenia: ubezpieczenie zagraniczne NNW 10000 PLN, KL 15000 EURO OC 10000 EURO, bagaż 1000 PLN Opłaty drogowe w Norwegii, parkingowe i za wjazdy do miast oraz opłatę klimatyczną oraz wszelkie inne koszty niezbędne do prawidłowego i zgodnego z zapisami SWZ zrealizowania przedmiotu zamówienia. Program wycieczki, opis przedmiotu zamówienia (zał. Nr 7 do SWZ) może ulec zmianom w układzie i kolejności realizacji poszczególnych jego punktów, wynikających z bieżących okoliczności takich jak m.in. przyczyny pogodowe, organizacyjne pod warunkiem realizacji wszystkich programów wycieczki. W przypadku braku możliwości spełnienia któregokolwiek ze świadczeń wymienionych w programie wycieczki, opisie przedmiotu zamówienia (zał. Nr 7 do SWZ) z przyczyn niezależnych od Wykonawcy, a będących wynikiem działania siły wyższej, Wykonawca zobowiązuje się do zapewnienia świadczenia zastępczego o wartości co najmniej takiej samej co w programie wycieczki lub do zwrotu kosztów świadczenia które nie zostało zrealizowane. Wykonawca winien posiadać wszelkie uprawnienia niezbędne do wykonania przedmiotu zamówienia wynikające m.in. z ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2211 z późn. zm.). Wykonawca winien posiadać aktualną gwarancję ubezpieczeniową spełniającą wymogi ustawy z dnia 24 listopada 2017 r. o imprezach turystycznych i powiązanych usługach turystycznych t.j. Dz. U. z 2023 r. poz. 2211)., na sumę gwarancyjną minimum 70 000,00 EURO. Szczegółowy program wycieczki do Norwegii zawiera załącznik Nr 1 do wzoru umowy, stanowiący opis przedmiotu zamówienia: Załącznik nr 6 do SWZ. Zamawiający wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących wskazane poniżej czynności w trakcie realizacji zamówienia: tj. osób odpowiedzialnych za organizację (czynności administracyjne, w tym przygotowanie oferty dla Zamawiającego) wycieczki. Wymaganie, o którym mowa, nie dotyczy czynności w ramach osobistego wykonywania zamówienia przez osobę fizyczną niepodlegającą przy tym kierownictwu innych osób, w tym również przez przedsiębiorcę prowadzącego indywidualną działalność gospodarczą. Przed rozpoczęciem realizacji czynności do których odnosi się Obowiązek Zatrudnienia, w stosunku do osób mających wykonywać te czynności, Zamawiający może żądać od Wykonawcy przedłożenia Zamawiającemu, następujących dokumentów:
a) oświadczenia Wykonawcy lub podwykonawcy o zatrudnieniu pracownika na podstawie umowy o pracę, zawierających informacje, w tym dane osobowe niezbędne do zweryfikowania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę, wymiar etatu oraz zakres obowiązków pracownika.
b) poświadczoną za zgodność z oryginałem odpowiednio przez Wykonawcę lub podwykonawcę kopię umowy/umów o pracę osób, do których odnosi się Obowiązek Zatrudnienia wraz z dokumentem regulującym zakres obowiązków, jeżeli został sporządzony). Kopia umowy/umów powinna zawierać informacje, w tym dane osobowe niezbędne do zweryfikowania zatrudnienia na podstawie umowy o pracę, w szczególności imię i nazwisko zatrudnionego pracownika, datę zawarcia umowy o pracę, rodzaj umowy o pracę, wymiar etatu oraz zakres obowiązków pracownika. Niedopełnienie wskazanych formalności będzie traktowane jako uchylanie się przez Wykonawcę od zawarcia umowy w sprawie zamówienia publicznego.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

298410,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

298410,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

298410,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

TRAVEL PARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

1132999946

7.3.3)Ulica

ul. Nasielska 23/U1

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

04-343

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Poprzez powierzenie podmiotowi ALL IN SP. Z O.O. roli podwykonawcy odpowiedzialnego za merytoryczną i logistyczną organizację imprezy, w tym zapewnienie kadry (pilotów, przewodników), rezerwację świadczeń oraz realizację programu zwiedzania Norwegii. W wykonywaniu zamówienia będzie uczestniczyć w następującym czasie i zakresie: Przez cały okres obowiązywania umowy, w tym etap przygotowań oraz 5 dni trwania wycieczki w lipcu 2026 r. Realizacja ok. 90% przedmiotu zamówienia obejmująca całość zadań
logistyczno-programowych na terenie Norwegii.

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

298410,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-07-06 do 2026-07-10

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Brak

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół i Przedszkola im. ks. prof. Józefa Tischnera w Domosławicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czchów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 298 410 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: TRAVEL PARTNER Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.