Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup ekranów interaktywnych wraz z oprogramowaniem

Zamawiający Biblioteka Publiczna Im.wiesława Sautera (Babimost, Lubuskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup ekranów interaktywnych wraz z oprogramowaniem”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 000 zł
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

BIBLIOTEKA PUBLICZNA IM.WIESŁAWA SAUTERA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 977817629

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Plac Powstańców Wielkopolskich 11

1.4.2.)Miejscowość

Babimost

1.4.3.)Kod pocztowy

66-110

1.4.4.)Województwo

lubuskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.4.7.)Numer telefonu

573 809 254

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

info@bibliotekababimost.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bpbabimost.naszabiblioteka.com

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - państwowe i samorządowe instytucje kultury

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fad72a11-47a6-4ffa-99d6-0466ac4a05fc

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00171120

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00482193

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Fundusz Małych Projektów (FMP) w Euroregionie „Sprewa-Nysa-Bóbr” w ramach Programu Współpracy INTERRG VI A Brandenburgia – Polska 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup ekranów interaktywnych wraz z oprogramowaniem

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup urządzeń multimedialnych wraz zaprojektowanymi i uruchomionymi aplikacjami: ekran startowy, katalog eksponatów. cyfrowych wraz z systemem CMS, ilustrowana, interaktywna oś czasu z 8 scenkami, kolorowanka z 8 obrazkami, Puzzle, Memo, QUIZ interaktywny wraz z Etiudą filmową zgodnie z Opisem Przedmiotu Zamówienia stanowiący załącznik nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

72212520-0 - Usługi opracowywania oprogramowania multimedialnego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

32322000-6 - Urządzenia multimedialne

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-11-14

4.2.)Okres realizacji zamówienia

4 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Magit Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8981869717

4.3.3.)Ulica

Sołtysowicka 27

4.3.4.)Miejscowość

Wrocław

4.3.5.)Kod pocztowy

51-168

4.3.6.)Województwo

dolnośląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

212790 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00170421/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-13

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

212790 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72212520-0Usługi opracowywania oprogramowania…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 000 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
56 911 zł586 000 zł
Rozstęp międzykwartylowy
529 089 zł
Źródło próbki
CPV 72212· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
56 911 zł
Mediana
263 000 zł
Górny kwartyl
586 000 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Biblioteka Publiczna Im.wiesława Sautera prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Babimost.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72212520-0 (Usługi opracowywania oprogramowania multimedialnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.