Przekształcenie placu centralnego w Łączniku
Zamawiający Gmina Biała (Biała, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przekształcenie placu centralnego w Łączniku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 300 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2116, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,3 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisyAnaliza wprowadzonych zmian
- 1
Przedmiotem zamówienia jest przekształcenie placu centralnego w Łączniku.
- 2
Ogłoszenie dotyczy zmiany wcześniejszego ogłoszenia o wyniku postępowania (nr 2026/BZP 00168467).
- 3
ZmianaZmieniono wartość zamówienia z 953 637,76 zł na 1 117 404,13 zł.
- 4
Adres e-mail do kontaktu w sprawie przetargu: przetargi@biala.gmina.pl.
- 5
Strona internetowa zamawiającego: www.bip.biala.gmina.pl.
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Biała |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 531413343 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Biała |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 48-210 |
| 1.4.4.) | Województwo | opolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL523 - Nyski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@biala.gmina.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.bip.biala.gmina.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00168692 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-24 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00168467 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3. | Wartość zamówienia Przed zmianą | 953637,76 Po zmianie: 1117404,13 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.