Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) część 2 zamówienia: dostawa sprzętu komputerowego dla Gminnego Centrum Zdrowia w Nowej Męcince

Zamawiający Gminne Centrum Zdrowia w Nowej Męcince (Męcinka, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Wsparcie podstawowej opieki zdrowotnej (POZ) część 2 zamówienia: dostawa sprzętu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 155 572 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Przedmiotem zamówienia jest dostawa sprzętu komputerowego dla Gminnego Centrum Zdrowia w Nowej Męcince.

  • 2

    Ogłoszenie dotyczy zmiany wcześniejszego ogłoszenia o wyniku postępowania (nr 2026/BZP 00119510).

  • 3

    Wartość zamówienia uległa zmianie: przed zmianą wynosiła 254 626,40 zł, a po zmianie 259 516,69 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gminne Centrum Zdrowia w Nowej Męcince

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 390740341

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Nowa Męcinka 28

1.4.2.)Miejscowość

Męcinka

1.4.3.)Kod pocztowy

59-424

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@gcz.mecinka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gczmecinka.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00167605

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o wyniku postępowania

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00119510

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.3.Łączna wartość poszczególnych części zamówienia Przed zmianą

254626,40 Po zmianie: 259516,69

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30213100-6Komputery przenośne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
155 572 zł
Próbka: 35 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
68 825 zł387 547 zł
Rozstęp międzykwartylowy
318 722 zł
Źródło próbki
CPV 30213100· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
68 825 zł
Mediana
155 572 zł
Górny kwartyl
387 547 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminne Centrum Zdrowia w Nowej Męcince prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Męcinka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30213100-6 (Komputery przenośne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.