ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym (stojak rowerowy, ławka, szlaban, kosz na śmieci) wraz z utwardzeniem terenu

Zamawiający Gmina Lubień (Lubień, Małopolskie) prowadził postępowanie „Budowa obiektów małej architektury w miejscu publicznym (stojak rowerowy, ławka, szlaban,…”. Termin składania ofert minął 8 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 1000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina LubieńLubień, Małopolskie (powiat Myślenicki →)opublikowano 23 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 890 308 zł
Wadium
1000 zł
Termin składania ofert
8 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Gwarancja40%

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest budowa obiektów małej architektury (stojak rowerowy, ławka, szlaban ręczny, kosz na śmieci) oraz utwardzenie terenu w miejscu publicznym w Lubieniu Zarębkach na działce nr 9059/109.

    Źródło: Załącznik nr 5
  • 2

    TerminTermin realizacji zamówienia upływa w ……2026 r. Termin ten oznacza zgłoszenie gotowości do odbioru robót, potwierdzone przez inspektora nadzoru.

    Źródło: Załącznik nr 4
  • 3

    WarunkiWykonawca musi przedstawić wykaz osób skierowanych do realizacji zamówienia, w szczególności kierownika robót, wraz z informacjami o ich kwalifikacjach zawodowych, uprawnieniach, doświadczeniu, wykształceniu i podstawie do dysponowania tymi osobami (umowa o pracę, umowa zlecenie itp.).

    Źródło: Załącznik nr 3
  • 4

    RyzykoZamawiający dopuszcza użycie materiałów lub produktów równoważnych do wskazanych w dokumentacji, o właściwościach nie gorszych niż wymagane. Wykonawca musi wykazać, że oferowane materiały spełniają wymagania Zamawiającego.

    Źródło: SWZ
  • 5

    ZakresSzczegółowe informacje o wymaganiach i warunkach realizacji zamówienia dostępne są na platformie e-Zamówienia pod adresem: https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-0ae34211-d18c-48b7-be24-a15906da1698.

  • 6

    ZakresWykonawca zobowiązany jest do wykonania robót zgodnie z dokumentacją projektową, specyfikacjami technicznymi, zasadami sztuki budowlanej oraz obowiązującymi normami i przepisami, a także do dostarczenia wszelkich materiałów i urządzeń niezbędnych do realizacji zadania.

    Źródło: Załącznik nr 4

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail