Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Remonty cząstkowe dróg i ulic na terenie Gminy Andrychów w roku 2026

Zamawiający Gmina Andrychów (Andrychów, Małopolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Remonty cząstkowe dróg i ulic na terenie Gminy Andrychów w roku 2026”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina AndrychówAndrychów, Małopolskie (powiat Wadowicki →)opublikowano 23 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 554 843 zł
Konkurencyjność
~4,9 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wprowadzonych zmian

Podsumowanie
  • 1

    Przedmiotem zamówienia są remonty cząstkowe dróg i ulic na terenie Gminy Andrychów w roku 2026.

  • 2

    Wykonawca musi dysponować określonym sprzętem, w tym piłą do cięcia nawierzchni, młotem pneumatycznym, sprężarką powietrza, zagęszczarką płytową, walcem samojezdnym i skrapiarką.

  • 3

    Zamawiający nie precyzuje wymagań dotyczących zdolności do występowania w obrocie gospodarczym, uprawnień do prowadzenia działalności, ani sytuacji ekonomicznej lub finansowej.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA ANDRYCHÓW

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 072182031

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Rynek 15

1.4.2.)Miejscowość

Andrychów

1.4.3.)Kod pocztowy

34-120

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL21A - Oświęcimski

1.4.7.)Numer telefonu

33 8429900

1.4.8.)Numer faksu

33 8752916

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@andrychow.eu

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.andrychow.eu

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00166583

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-23

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
7.6.Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia Przed zmianą

Brak danych

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233142-6Roboty w zakresie naprawy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
554 843 zł
Próbka: 83 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
312 206 zł1 796 282 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 484 075 zł
Źródło próbki
CPV 45233142· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
312 206 zł
Mediana
554 843 zł
Górny kwartyl
1 796 282 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Andrychów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Andrychów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233142-6 (Roboty w zakresie naprawy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.