ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Borowa Wola - Klwów - II etap

Zamawiający Gmina Klwów (Klwów, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Przebudowa drogi gminnej w miejscowości Borowa Wola - Klwów - II etap”. Termin składania ofert minął 7 kwietnia 2026, 10:00. Wadium: 17 500 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KlwówKlwów, Mazowieckie (powiat Przysuski →)opublikowano 20 marca 2026
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 792 122 zł
Wadium
17 500 zł
Termin składania ofert
7 kwietnia 2026, 10:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofert
Cena60%Długość okresu gwarancji na roboty budowlane oraz wbudowane materiały i urządzenia40%

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    20 marca 2026

    Termin ofert: 7 kwietnia 2026 10:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    27 lipca 2026

    9 ofert1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

+ SWZPodsumowanie
  • 1

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest przebudowa drogi gminnej Borowa Wola - Klwów (II etap), obejmująca wyrównanie podbudowy kruszywem (do 7 cm), wykonanie nawierzchni z mieszanek mineralno-bitumicznych AC8S (4 cm) i AC11W (4 cm), wykonanie poboczy z kruszywa łamanego (7 cm) oraz oznakowanie drogowe.

    Źródło: SWZ
  • 2

    RyzykoZamawiający dopuszcza rozwiązania równoważne w stosunku do materiałów i urządzeń wskazanych w dokumentacji projektowej, pod warunkiem, że zapewniają one parametry techniczne i jakościowe nie gorsze niż wymagane.

    Źródło: SWZ
  • 3

    ZakresSzczegółowy zakres robót jest opisany w projekcie technicznym, projekcie stałej organizacji ruchu, specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót oraz w przedmiarze robót (kosztorysie ofertowym) stanowiących załącznik nr 1 do SWZ. Wynagrodzenie ma charakter ryczałtowy, a przedmiar robót charakter pomocniczy.

    Źródło: SWZ
  • 4

    ZakresWykonawca jest zobowiązany do zatrudnienia na umowę o pracę osób wykonujących prace fizyczne, operatorskie oraz instalacyjno-montażowe przy realizacji robót budowlanych, z wyłączeniem sytuacji, gdy prace te będą wykonywane samodzielnie przez samozatrudnionych podwykonawców.

    Źródło: SWZ
  • 5

    ZakresOferty należy składać do 7 kwietnia 2026 roku do godziny 10:00.

  • 6

    ZakresZamawiający: Gmina Klwów, Opoczyńska 35, 26-415 Klwów.

Na podstawie ogłoszenia i dokumentacji SWZ · Zawsze weryfikuj z oryginałem

Alert e-mail