Odbudowa infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół we Wleniu
Zamawiający Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej (Wleń, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Odbudowa infrastruktury sportowej przy Zespole Szkół we Wleniu”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 000 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=6781, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
06 marca 2026
Termin ofert: 20 kwietnia 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
20 marca 2026
- Zmiana ogłoszenia
17 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
06 maja 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 czerwca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
03 lipca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
14 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkół im. Św. Jadwigi Śląskiej |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000265081 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Dworcowa, 10 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wleń |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 59-610 |
| 1.4.4.) | Województwo | dolnośląskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL515 - Jeleniogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 757136369 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@szkolawlen.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | zs.wlen.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00164099 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-20 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00142885 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-23 10:00 Po zmianie: 2026-04-20 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-23 10:10 Po zmianie: 2026-04-20 10:10 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.