Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

DŁOM/01/11/2025 - Dostawa słomy rzepakowej lub pszennej w ilości do 1000 ton do Spółki Wodno – Ściekowej„SWARZEWO”, ul. Władysławowska 84, 84 – 100 Swarzewo.

Zamawiający Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" (Swarzewo, Pomorskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „DŁOM/01/11/2025 - Dostawa słomy rzepakowej lub pszennej w ilości do 1000 ton do Spółki…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"Swarzewo, Pomorskie (powiat Pucki →)opublikowano 19 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo"

1.2.)Oddział zamawiającego

Zamawiający

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000888037

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Władysławowska 84

1.4.2.)Miejscowość

Swarzewo

1.4.3.)Kod pocztowy

84-100

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL634 - Gdański

1.4.7.)Numer telefonu

600872912

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@sws-swarzewo.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.sws-swarzewo.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Spółka Wodno - Ściekowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-cf9a09b7-ce56-4dc5-a19c-114b7b24407d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162838

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00531715

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

DŁOM/01/11/2025 - Dostawa słomy rzepakowej lub pszennej w ilości do 1000 ton do Spółki Wodno – Ściekowej„SWARZEWO”, ul. Władysławowska 84, 84 – 100 Swarzewo.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

DŁOM/01/11/2025 - Dostawa słomy rzepakowej lub pszennej w ilości do 250 ton do Spółki Wodno – Ściekowej„SWARZEWO”, ul. Władysławowska 84, 84 – 100 Swarzewo.

3.9.)Główny kod CPV

03114100-4 - Słoma

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-02

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-01-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Gospodarstwo Rolne Aleksandra Kabacińska

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5882448342

4.3.3.)Ulica

Rzeczna 3

4.3.4.)Miejscowość

Słuchowo

4.3.5.)Kod pocztowy

84-113

4.3.6.)Województwo

pomorskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

80250,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00579175/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-27

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

77168,40 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

03114100-4Słoma
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Spółka Wodno-Ściekowa "Swarzewo" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Swarzewo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 03114100-4 (Słoma). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.