Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
38 585 zł
Umowa zawarta
18 marca 2026
Okres realizacji
od 20 marca 2026 do 21 marca 2026
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 28 652 zł – 58 520 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 35% od najtańszej złożonej — zdecydowały kryteria pozacenowe
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie trenera dla pierwszej grupy szkoleniowej20%Doświadczenie trenera dla drugiej grupy szkoleniowej20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wyjazd szkoleniowy dla pracowników PUP w Siemianowicach Śl. "Atmosfera pracy i tworzenie relacji w zespole i z klientem, Zasady równości szans i niedyskryminacji i Zielona gospodarka w miejscu pracy"

Zamawiający Powiatowy Urząd Pracy (Siemianowice Śląskie, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Wyjazd szkoleniowy dla pracowników PUP w Siemianowicach Śl. "Atmosfera pracy i tworzenie…”, wybierając ofertę wykonawcy B2B -Sales Dominik Rusiniak. Wartość umowy: 38 585 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Powiatowy Urząd PracySiemianowice Śląskie, Śląskieopublikowano 19 marca 2026
Wartość umowy
38 585 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy B2B -Sales Dominik Rusiniak (Poznań), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 38 584,82 zł (umowę zawarto 18 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 28 652,00 zł do 58 520,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 20 marca 2026 r. do 21 marca 2026 r..

  • 5

    Przedmiot zamówienia obejmuje kompleksową organizację wyjazdu szkoleniowego, w tym usługi szkoleniowe, hotelarskie, restauracyjne i transportowe, współfinansowane ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiatowy Urząd Pracy

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 277577029

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wyzwolenia 17

1.5.2.)Miejscowość

Siemianowice Śląskie

1.5.3.)Kod pocztowy

41-103

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.7.)Numer telefonu

327652945

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kancelaria@pup.siemianowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pup.siemianowice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-e56149cb-0cd5-441e-b2e2-e81caceecade

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


jednostka organizacyjna samorządu powiatu nieposiadająca osobowości prawnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


promocja zatrudnienia, aktywizacja zawodowa bezrobotnych, łagodzenia skutków bezrobocia.

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wyjazd szkoleniowy dla pracowników PUP w Siemianowicach Śl. "Atmosfera pracy i tworzenie relacji w zespole i z klientem, Zasady równości szans i niedyskryminacji i Zielona gospodarka w miejscu pracy"

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e56149cb-0cd5-441e-b2e2-e81caceecade

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162780

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00109794/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Szkolenie wyjazdowe dla pracowników PUP z zakresu atmosfery pracy i budowania relacji

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

„Wzmocnienie potencjału Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich w zakresie podnoszenia kompetencji kadry oraz poprawy jakości usług (Typ I)” Nr FESL.05.06-IP.02-0A79/24 Działanie FESL.05.06 Szkolenia dla pracowników IRP” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + Priorytet FESL.05 Fundusze Europejskie dla rynku pracy.

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00121415

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

KO/260/02/2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

186745,57 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

50190,65 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zorganizowanie i przeprowadzenie dwudniowego (2) szkolenia wyjazdowego z noclegiem i wyżywieniem dla pracowników Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich – uczestników projektu pn. „Wzmocnienie potencjału Powiatowego Urzędu Pracy w Siemianowicach Śląskich w zakresie podnoszenia kompetencji kadry oraz poprawy jakości usług (Typ I)” Nr FESL.05.06-IP.02-0A79/24 Działanie FESL.05.06 Szkolenia dla pracowników IRP” współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego + Priorytet FESL.05 Fundusze Europejskie dla rynku pracy, Działanie FESL.05.06 Szkolenia dla pracowników IRP Programu Fundusze Europejskie dla Śląskiego 2021 – 2027, z zakresu: „Atmosfera pracy i tworzenie relacji zarówno w zespole jak i z klientem – z uwzględnieniem pracy z trudnym klientem, Zasady równości szans i niedyskryminacji oraz Zielona gospodarka - rozsądne gospodarowanie zasobami w pracy i w konsumpcji ”. Liczba uczestników wyjazdu: 38 pracowników PUP, jednak nie mniej niż 30.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55000000-0 - Usługi hotelarskie, restauracyjne i handlu detalicznego

55100000-1 - Usługi hotelarskie

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

60000000-8 - Usługi transportowe (z wyłączeniem transportu odpadów)

79632000-3 - Szkolenie pracowników

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28652,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

58520,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

38584,82 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

B2B -Sales Dominik Rusiniak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773080080

7.3.3)Ulica

Wołkowyska 4d/1

7.3.4)Miejscowość

Poznań

7.3.5)Kod pocztowy

61-132

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

38584,82 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2026-03-20 do 2026-03-21

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.