Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Przedsiębiorstwo Budowlane Damian Kleinszmidt· Bytówmała firma
Wartość umowy
5 647 998 zł
Umowa zawarta
12 marca 2026
Okres realizacji
4 miesiące
Oferty w postępowaniu
13 ofertceny: 5 647 998 zł – 14 698 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie Kierownika budowy branży konstrukcyjno - budowlanej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. „Utworzenie 63 nowych miejsc opieki dla dzieci w wieku do lat 3 w Żłobku w Brusach ul. Armii Krajowej 1, 89-632 Brusy”

Zamawiający Gmina Brusy (Brusy, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Realizacja robót budowlanych w ramach zadania pn. Utworzenie 63 nowych miejsc opieki dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Przedsiębiorstwo Budowlane Damian Kleinszmidt. Wartość umowy: 5 647 998 zł. Złożono 13 ofert.

Zamawiający: Gmina BrusyBrusy, Pomorskie (powiat Chojnicki →)opublikowano 19 marca 2026
Wartość umowy
5 647 998 zł
Liczba ofert
13 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Przedsiębiorstwo Budowlane Damian Kleinszmidt (Bytów), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 5 647 998,00 zł (umowę zawarto 12 marca 2026 r.).

  • 3

    Ofertypostępowaniu złożono 3 oferty, z czego jedna została odrzucona z powodu niezgodności z SIWZ (oferta firmy PRZEDSIĘBIORSTWO BUDOWLANO-USŁUGOWE 'BUD-KON' Sp. z o.o.).

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 4 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczy projektu współfinansowanego z Krajowego Planu Odbudowy w ramach inwestycji A4.2.1. (program Maluch+).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail