Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
541 569 zł
Umowa zawarta
4 marca 2026
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Poziom dostarczalności wiadomości tekstowych i graficznych (SLA)20%Ocena przepustowości systemu do wysyłki mailingu20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa udostępnienia i obsługi systemu do mass mailingu

Zamawiający Ministerstwo Rozwoju i Technologii (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa udostępnienia i obsługi systemu do mass mailingu”, wybierając ofertę wykonawcy DIGITREE GROUP S.A. Wartość umowy: 541 569 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Ministerstwo Rozwoju i TechnologiiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 19 marca 2026
Wartość umowy
541 569 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DIGITREE GROUP S.A. (Rybnik), średnia firma.

  • 2

    UmowaZamówienie zostało przyznane za kwotę nieujętą w treści ogłoszenia o wyniku, szacunkowa wartość wynosiła 541 569,00 zł.

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło projektu współfinansowanego ze środków UE w ramach programu FERC (Elektronizacja umów o pracę oraz usprawnienie usług cyfrowych dla przedsiębiorców).

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ministerstwo Rozwoju i Technologii

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 369267361

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pl. Trzech Krzyży 3/5

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

00-507

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@mrit.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/rozwoj-technologia

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://mrpit.ezamawiajacy.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa udostępnienia i obsługi systemu do mass mailingu

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6bf27cb7-a8c5-42f0-ac83-2c35bc54587e

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00162074

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-19

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00081212/14/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.14 Usluga udostępnienia i obsługi systemu do mass mailingu

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zamówienie jest współfinansowane ze środków Projektu „Elektronizacja umów o pracę oraz usprawnienie usług cyfrowych dla przedsiębiorców” realizowanym w ramach programu FERC

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00504596

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BA-V.2611.5.2025.MR

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia jest udostępnienie i obsługa systemu do mass mailingu, w zakresie i na warunkach określonych w niniejszej Umowie, polegający na

a) udostępnieniu platformy i narzędzi niezbędnych do dostarczania przez Zamawiającego spersonalizowanych wiadomości tekstowych i graficznych za pomocą poczty elektronicznej, w sposób umożliwiający niezależne zarządzanie treścią i wysyłką komunikatów.; b) udostępnieniu i obsłudze platformy do automatycznej segmentacji i personalizacji treści merytorycznych dla użytkowników portalu Biznes.gov.pl. 2. Szczegółowe informacje dotyczące opisu, zakresu i warunków realizacji przedmiotu zamówienia określa „Opis Przedmiotu Zamówienia (OPZ)” stanowiący załącznik nr 2 do SWZ oraz „Projektowane postanowienia umowy, które zostaną wprowadzone do treści zawieranej umowy” stanowiące załącznik nr 3 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

79000000-4 - Usługi biznesowe: prawnicze, marketingowe, konsultingowe, rekrutacji, drukowania i zabezpieczania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

64216100-4 - Elektroniczne usługi przekazywania wiadomości

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

541569,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

541569,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

541569,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DIGITREE GROUP S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 6422884378

7.3.3)Ulica

ul. Raciborska 35A

7.3.4)Miejscowość

Rybnik

7.3.5)Kod pocztowy

44-200

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Tak

7.4.1.)Informacja o częściach zamówienia, których wykonanie zamierza powierzyć podwykonawcom, oraz nazwy ewentualnych podwykonawców, jeżeli są już znani

Serwerownie

1. P4 sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Wynalazek 1, 02-677 Warszawa, której serwerownia znajduje się w Katowicach przy ul. Gospodarczej 12
2. Atman sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Grochowskiej 21a, której serwerownia znajduje się w Katowicach – Centrum Danych ALTUS w Katowicach, ul. Uniwersytecka,
3. OVH Sp. z o.o., z siedzibą we Wrocławiu przy ul. Powstańców Śląskich 9,
4. Amazon Web Services EMEA SARL z siedzibą w 38 avenue John F. Kennedy L 1855 Luxembourg,
5. Google Ireland Limited, z siedzibą w Irlandii Gordon House, 4 Barrow Street , Dublin, Ireland)

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

541569,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie będzie realizowane w trzech etapach obejmujących następujące czynności:
1) Etap I – Konfiguracja i instruktaż
a) Usługa konfiguracji platformy Wykonawcy i integracja ze środowiskiem Zamawiającego (w tym testy produkcyjne
środowiska).
b) Instruktaż z obsługi/funkcjonowania udostępnianej platformy i narzędzi do spersonalizowanych wiadomości tekstowych i
graficznych.
2) Etap II – Warsztaty i scenariusze
c) Warsztaty dot. analizy danych i procesów do zbudowania profili użytkowników.
d) Stworzenie scenariuszy podstawowych.
e) Stworzenie scenariuszy złożonych.
3) Etap III – Usługi abonamentowe utrzymania platformy i asysty technicznej
f) Usługi abonamentowe w zakresie serwera wysyłkowego – świadczenie polegające na zapewnieniu przez Wykonawcę
dostępu do serwera, wykorzystywanego do wysyłki wiadomości.
g) Wysyłka wiadomości tekstowo – graficznych.
h) Usługi abonamentowe w zakresie przetwarzania danych i personalizacji treści.
i) Usługi asysty technicznej

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

79000000-4Usługi biznesowe: prawnicze, market…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ministerstwo Rozwoju i Technologii prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 541 569 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 79000000-4 (Usługi biznesowe: prawnicze. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DIGITREE GROUP S.A. (Rybnik). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.