Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 7 częściach7 części
Łączna wartość umów
881 293 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    70 615 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    127 434 zł
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    122 065 zł
    4 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    121 253 zł
    1 oferta
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    69 087 zł
    2 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    26 474 zł
    3 oferty
  7. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    344 366 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
20 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ w ŁĘCZNEJ

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej (Łęczna, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ w ŁĘCZNEJ”, wybierając 4 wykonawców. Łączna wartość umów: 881 293 zł. Złożono 20 ofert.

Łączna wartość umów
881 293 zł
Liczba ofert
20 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~3,5 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16 (części 1, 2, 4, 6); Helplast Bis Joanna Hadasik 43-180 Orzesze , Gliwicka 73 (część 3); Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. Wrocław Oddział Kraków, ul. Balicka 117, 30-149 Kraków (część 5); Henry Kruse Sp. z o. o. ul. Kolejowa 3, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce (część 7).

  • 2

    UmowaSzacowana wartość zamówienia wynosiła 70 614,79 zł brutto dla dostaw środków czystości i higieny (papier toaletowy, chusteczki, środki czyszczące, części maszyn).

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 20 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 4

    Postępowanie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ W ŁĘCZNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431218969

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Krasnystawska 52

1.5.2.)Miejscowość

Łęczna

1.5.3.)Kod pocztowy

21-010

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@szpital.leczna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.szpital.leczna.pl/bip/zamowienia-publiczne

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-79c4c51d-c06a-4c3f-aca3-99500e338b85

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

DOSTAWA ŚRODKÓW CZYSTOŚCI DLA SP ZOZ w ŁĘCZNEJ

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-79c4c51d-c06a-4c3f-aca3-99500e338b85

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00161241

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00001872/09/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 Dostawa środków czystości i higieny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00578833

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

SPZOZ - DZ / 29 / 2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 1 – papier toaletowy Kod wg CPV: 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety,

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

63235,96 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 2 – worki Kod wg CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

121519,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 3 – worki Kod wg CPV: 19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

19520000-7 - Produkty z tworzyw sztucznych

4.5.5.)Wartość części

93560,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 4 – chemia gospodarcza Kod wg CPV: 39830000-9 Środki czyszczące

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

101034,42 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 5 – chemia gospodarcza Kod wg CPV: 39830000-9 Środki czyszczące

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

39830000-9 - Środki czyszczące

4.5.5.)Wartość części

57552,64 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 6 – pady maszynowe Kod wg CPV: 42950000-0 Części maszyn ogólnego zastosowania

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

42950000-0 - Części maszyn ogólnego zastosowania

4.5.5.)Wartość części

24423,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zestaw nr 7 – ręcznik w roli Kod wg CPV: 33760000-5 Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

5.1. Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa środków do utrzymania czystości
i higieny w miejsca, wskazane przez Zamawiającego.
5.2. Przedmiot zamówienia ma być nowy, dopuszczony do obrotu na podstawie obowiązujących przepisów prawa i odpowiadać wszelkim wymaganiom określonym przepisami prawa, wolny od jakichkolwiek wad fizycznych lub prawnych i posiadać w dniu dostawy termin ważności, nie krótszy niż 6 miesięcy.
5.4. Dostawa odbywać się będzie do Szpitala w Łęcznej, ul. Krasnystawska 52 21-010 Łęczna oraz Zakładu Opiekuńczo Leczniczego w Jaszczowie, Jaszczów 211, 21-020 Jaszczów.
5.5. Podane w załącznikach parametry techniczne należy traktować, jako wzór spełniający minimalne wymagania. Proponowane przez Wykonawców elementy nie mogą posiadać parametrów gorszych od podanych, jako wzór.

4.5.3.)Główny kod CPV

33760000-5 - Papier toaletowy, chusteczki higieniczne, ręczniki do rąk i serwety

4.5.5.)Wartość części

312102,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

70614,79 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

85913,34 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

70614,79 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-23-13-838

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

70614,79 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

127433,78 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

202753,20 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

127433,78 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-23-13-838

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

127433,78 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

122065,20 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

139053,96 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

122065,20 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Helplast Bis Joanna Hadasik 43-180 Orzesze , Gliwicka 73

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

635 15 08 000

7.3.4)Miejscowość

Orzesze

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

122065,20 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

121253,13 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

121253,13 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

121253,13 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-23-13-838

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

121253,13 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

69086,64 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

69086,64 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

69086,64 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Zaopatrzenia Medycznego CEZAL S.A. Wrocław Oddział Kraków, ul. Balicka 117, 30-149 Kraków

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8990107208

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

69086,64 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 27

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

26473,91 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

120324,75 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

26473,91 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 28

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

946-23-13-838

7.3.4)Miejscowość

LUBLIN

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 29

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

26473,91 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 31

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

344365,56 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

386520,12 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

344365,56 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 32

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Henry Kruse Sp. z o. o. ul. Kolejowa 3, Bielany Wrocławskie, 55-040 Kobierzyce

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

894-10-22-653

7.3.4)Miejscowość

Kobierzyce

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 33

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-01-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

344365,56 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33760000-5Papier toaletowy, chusteczki higien…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Łęcznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łęczna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 881 293 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33760000-5 (Papier toaletowy. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BDS SP. Z O. O. 20-340 LUBLIN, UL. GARBARSKA 16 (LUBLIN). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.