Wynik częściowy: umowy w 6 z 11 części, 5 unieważniono11 części
Łączna wartość wybranych ofert
343 811 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Cena wybranej oferty
    18 748 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Wartość umowy
    28 315 zł
    3 oferty
  4. Unieważniona
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Cena wybranej oferty
    258 908 zł
    1 oferta
  6. Unieważniona
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  7. Umowa zawarta
    Część 7Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Wartość umowy
    8919 zł
    1 oferta
  8. Umowa zawarta
    Część 8Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Wartość umowy
    18 209 zł
    1 oferta
  9. Unieważniona
    Część 9Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Unieważniona
    Część 10Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  11. Umowa zawarta
    Część 11Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów, szacunkowe il
    Wartość umowy
    10 711 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
8 ofert(łącznie na 11 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. – postępowanie II

Zamawiający Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. (Prabuty, Pomorskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 343 811 zł. Złożono 8 ofert.

Łączna wartość ofert
343 811 zł
Liczba ofert
8 ofertłącznie, 11 części
Konkurencyjność
~4,0 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    10 lutego 2026

    Termin ofert: 19 lutego 2026 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    18 marca 2026

    1 oferta5 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 11 części: w 6 wybrano wykonawcę, 5 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: URTICA SP. Z O.O. (części 1, 5); LEK S.A. (część 3); "MAGA-HERBA" JANUSZ OLSZÓWKA SP. J. (część 7); SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA (część 8) oraz 1 innych.

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 343 810,62 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 8 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Zamówienie przeprowadzono w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL SPECJALISTYCZNY W PRABUTACH SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170746756

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Kuracyjna 30

1.5.2.)Miejscowość

Prabuty

1.5.3.)Kod pocztowy

82-550

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.5.7.)Numer telefonu

552624346

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitalprabuty.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.szpital.prabuty.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3769c6ee-fe9f-4d14-957f-7b17140fec75

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. – postępowanie II

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3769c6ee-fe9f-4d14-957f-7b17140fec75

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00160164

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-18

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00103268

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP/3/26

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

456650,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

23499,11 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

7128,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

19786,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

593,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

345559,71 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

7329,66 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

8718,59 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

23623,92 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

5641,23 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

1532,81 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów leczniczych i innych wyrobów medycznych dla Szpitala Specjalistycznego w Prabutach Sp. z o. o. których szczegółowy opis, a także opis części – pakietów, wykaz produktów,
szacunkowe ilości oraz wymagania określone zostały w załączniku nr 2 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

33600000-6 - Produkty farmaceutyczne

4.5.5.)Wartość części

13237,49 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18748,49 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18748,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18748,49 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

KRZEMIENIECKA

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

277656,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 12

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

28314,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

29102,49 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

28314,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 13

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

LEK S.A.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7281341936

7.3.3)Ulica

PODLIPIE

7.3.4)Miejscowość

STRYKÓW

7.3.5)Kod pocztowy

95-010

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 14

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

28314,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 15

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku

Sekcja 16

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 17

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

258908,37 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258908,37 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

258908,37 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 18

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

URTICA SP. Z O.O.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8942556799

7.3.3)Ulica

KRZEMIENIECKA

7.3.4)Miejscowość

WROCŁAW

7.3.5)Kod pocztowy

54-613

7.3.6.)Województwo

dolnośląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 19

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

277656,86 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 7)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8919,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8919,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8919,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

"MAGA-HERBA" JANUSZ OLSZÓWKA SP. J.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5361629940

7.3.3)Ulica

KOLEJOWA

7.3.4)Miejscowość

BŁONIE

7.3.5)Kod pocztowy

05-870

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 7)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8919,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 25

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 26

OFERTY (dla części 8)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

18208,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

18208,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

18208,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 27

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SKAMEX SPÓŁKA AKCYJNA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5542980836

7.3.3)Ulica

KOPCIŃSKIEGO

7.3.4)Miejscowość

ŁÓDŹ

7.3.5)Kod pocztowy

90-032

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 28

UMOWA (dla części 8)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

18208,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 29

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku

Sekcja 30

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Nie złożono żadnego wniosku

Sekcja 31

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 32

OFERTY (dla części 11)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

10711,44 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

10711,44 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

10711,44 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 33

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 11)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EUROGAZ-BOMBI H. CHOROSZUCHA Z. CHOROSZUCHA

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7392933982

7.3.3)Ulica

SŁUPY

7.3.4)Miejscowość

OLSZTYN

7.3.5)Kod pocztowy

10-381

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 34

UMOWA (dla części 11)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

10711,44 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33600000-6Produkty farmaceutyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
2 276 799 zł
Próbka: 258 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
466 598 zł9 539 667 zł
Rozstęp międzykwartylowy
9 073 069 zł
Źródło próbki
CPV 33600000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
466 598 zł
Mediana
2 276 799 zł
Górny kwartyl
9 539 667 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Specjalistyczny w Prabutach Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prabuty.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 343 811 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33600000-6 (Produkty farmaceutyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: URTICA SP. Z O.O. (WROCŁAW). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.