Modernizacja budynku szkoły w Pruchniku
Zamawiający Gmina Pruchnik (Pruchnik, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja budynku szkoły w Pruchniku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Podkarpackie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Pruchnik |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 650900424 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pruchnik |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-560 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL822 - Przemyski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 166236113 |
| 1.4.8.) | Numer faksu | 166236125 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zampub@gminapruchnik.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.pruchnik.bip.info.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00159883 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-18 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00143798 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 9.1. | Informacje dodatkowe Przed zmianą | 1. Termin wykonania zamówienia: do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do 25 sierpnia 2026 roku. 2. W niniejszym postępowaniu roboty budowlane będą wykonywane w budynku czynnym, dlatego wszystkie roboty objęte zamówieniem należy przeprowadzić w taki sposób, aby możliwe było kontynuowanie opieki przedszkolnej, zajęć lekcyjnych oraz świadczenie pracy przez pracowników Ośrodka Opieki Społecznej. Wykonawca winien zapewnić bezpieczeństwo przedszkolakom, uczniom, pracownikom oraz petentom podczas realizacji prac. Konieczne będzie uzgodnienie czasu i terminu wykonywania prac z Dyrekcją szkoły podstawowej, przedszkola, szkoły muzycznej, OPS, z przedstawicielem firm(y) świadczącej usługę przygotowania posiłków dla dzieci w przedmiotowym budynku, w tym innymi użytkownikami obiektu. 3. Wykonawca, któremu zostanie udzielone zamówienie publiczne, winien przedłożyć Zamawiającemu do akceptacji ,najpóźniej w dniu przekazania placu budowy –HARMONOGRAM REALIZACJI PRAC „z tygodniowym stopniem szczegółowości”. 4. Zadanie pn.: „Modernizacja budynku szkoły w Pruchniku” może otrzymać dofinansowanie ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030”. 4. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną przyznane lub Instytucja Dotująca czy Gmina Pruchnik nie podpiszą umowy o przekazanie dotacji/ dofinansowania. Po zmianie: 1. Termin wykonania zamówienia: do 4 miesięcy od dnia zawarcia umowy, jednak nie dłużej niż do 25 sierpnia 2026 roku. 2. W niniejszym postępowaniu roboty budowlane będą wykonywane w budynku czynnym, dlatego wszystkie roboty objęte zamówieniem należy przeprowadzić w taki sposób, aby możliwe było kontynuowanie opieki przedszkolnej, zajęć lekcyjnych oraz świadczenie pracy przez pracowników Ośrodka Opieki Społecznej. Wykonawca winien zapewnić bezpieczeństwo przedszkolakom, uczniom, pracownikom oraz petentom podczas realizacji prac. Konieczne będzie uzgodnienie czasu i terminu wykonywania prac z Dyrekcją szkoły podstawowej, przedszkola, szkoły muzycznej, OPS, z przedstawicielem firm(y) świadczącej usługę przygotowania posiłków dla dzieci w przedmiotowym budynku, w tym innymi użytkownikami obiektu. 3. Wykonawca, któremu zostanie udzielone zamówienie publiczne, winien przedłożyć Zamawiającemu do akceptacji ,najpóźniej w dniu przekazania placu budowy –HARMONOGRAM REALIZACJI PRAC „z tygodniowym stopniem szczegółowości”. 4. Zadanie pn.: „Modernizacja budynku szkoły w Pruchniku” BĘDZIE WSPÓŁFINANSOWANE ze środków budżetu państwa w ramach Rządowego programu rozwoju północno-wschodnich obszarów przygranicznych na lata 2024-2030”. 5. Zamawiający przewiduje unieważnienie postępowania, jeśli środki publiczne, które zamierzał przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia nie zostaną przyznane lub Instytucja Dotująca czy Gmina Pruchnik nie podpiszą umowy o przekazanie dotacji/ dofinansowania. 6. Dnia 10 marca 2026 r. Gmina Pruchnik zawarła z Wojewodą Podkarpackim aneks do umowy nr RPRP-WOP/12/2025 o przekazanie dotacji celowej z budżetu państwa na realizację w/w zadania. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.11. | Wykaz innych wymaganych oświadczeń lub dokumentów Przed zmianą | Wykonawca składa ofertę w postaci Załącznika nr 1 - Formularz ofertowy wraz z załącznikiem nr 3 - oświadczenie z art. 125 ust. 1, załącznikiem nr 7 – kosztorys ofertowy i ewentualnie dołącza, jeśli dotyczy załączniki nr 4,5,6 do SWZ. Wszystkie dokumenty stanowiące treść oferty powinny być dołączone do oferty za pośrednictwem platformy zakupowej („dodaj dokument”), pojedynczo lub skompresowane do jednego pliku archiwum np. (ZIP), odpowiednio podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym; pełnomocnictwo – jeżeli dotyczy....; Wykonawca ma prawo zastrzec informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji ..... więcej informacji w dokumentacji postępowania. Po zmianie: Wykonawca składa ofertę w postaci Załącznika nr 1 - Formularz ofertowy wraz z załącznikiem nr 3 - oświadczenie z art. 125 ust. 1, załącznikiem nr 7 – kosztorys ofertowy (Jeżeli Zamawiający dokona modyfikacji kosztorysu ofertowego stanowiącego załącznik nr 7 do SWZ a Wykonawca złoży ofertę zawierającą kosztorys ofertowy -na druku załącznika nr 7 do SWZ - przed modyfikacją wówczas Zamawiający odrzuci ofertę na podst. art. 226 ust 1 pkt 5 ustawy PZP) i ewentualnie dołącza, jeśli dotyczy załączniki nr 4,5,6 do SWZ. Wszystkie dokumenty stanowiące treść oferty powinny być dołączone do oferty za pośrednictwem platformy zakupowej („dodaj dokument”), pojedynczo lub skompresowane do jednego pliku archiwum np. (ZIP), odpowiednio podpisane kwalifikowanym podpisem elektronicznym, podpisem zaufanym lub podpisem osobistym; pełnomocnictwo – jeżeli dotyczy....; Wykonawca ma prawo zastrzec informacje stanowiące tajemnicę przedsiębiorstwa w rozumieniu przepisów o zwalczaniu nieuczciwej konkurencji ..... więcej informacji w dokumentacji postępowania. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-23 10:00 Po zmianie: 2026-03-27 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-23 10:30 Po zmianie: 2026-03-27 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-21 Po zmianie: 2026-04-25 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →