Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego.

Zamawiający Gmina Kietrz (Kietrz, Opolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina KietrzKietrz, Opolskie (powiat Głubczycki →)opublikowano 18 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 210 000 zł
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
Brak danych w źródłach dla krytycznych faktów. Sprawdź oficjalne ogłoszenie i dokumenty.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kietrz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 531412898

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

3 Maja 1

1.4.2.)Miejscowość

Kietrz

1.4.3.)Kod pocztowy

48-130

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zam.publiczne@kietrz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.kietrz.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-7c5432d0-6b86-460d-a851-76a6f83dbdb7

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00159850

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-18

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00516566

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Zakup i dostawa fabrycznie nowego samochodu osobowego.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest zakup i dostawa fabrycznie nowego
samochodu osobowego. Samochód minibus 8-mio osobowy. Szczegóły
zawarte są w opisie przedmiotu zamówienia– zał. Nr 1 do SWZ

3.9.)Główny kod CPV

34110000-1 - Samochody osobowe

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-05

4.2.)Okres realizacji zamówienia

6 miesiące

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

AUTO-GAZDA MM sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6381852185

4.3.3.)Ulica

Bielska 31D

4.3.4.)Miejscowość

Pszczyna

4.3.5.)Kod pocztowy

43-200

4.3.6.)Województwo

śląskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

264284,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00592530/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-03-11

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

264284,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34110000-1Samochody osobowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
210 000 zł
Próbka: 128 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
172 623 zł318 250 zł
Rozstęp międzykwartylowy
145 627 zł
Źródło próbki
CPV 34110000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
172 623 zł
Mediana
210 000 zł
Górny kwartyl
318 250 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kietrz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kietrz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34110000-1 (Samochody osobowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.