Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

ZP/3/2026 - Dostawa licencji Oracle Database Standard Edition, Oracle Forms oraz Oracle WebLogic Server Standard Edition

Zamawiający Uniwersytet Medyczny w Łodzi (Łódź, Łódzkie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „ZP/3/2026 - Dostawa licencji Oracle Database Standard Edition, Oracle Forms oraz Oracle…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Medyczny w ŁodziŁódź, Łódzkieopublikowano 17 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy in4mates sp. z o.o. (Warszawa).

  • 2

    ZakresOgłoszenie dotyczyło zamówienia klasycznego o wartości powyżej 130 000 zł, ale poniżej progów unijnych.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia była dostawa licencji Oracle Database Standard Edition, Oracle Forms oraz Oracle WebLogic Server Standard Edition wraz z rocznym wsparciem technicznym producenta.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET MEDYCZNY W ŁODZI

1.2.)Oddział zamawiającego

UMed w Łodzi

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 473073308

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

al. Kościuszki 4

1.4.2.)Miejscowość

Łódź

1.4.3.)Kod pocztowy

90-419

1.4.4.)Województwo

łódzkie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL711 - Miasto Łódź

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

krzyszto.palaszewski@umed.lodz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://umed.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-1f465680-e04a-4a22-958a-3829bc4e894d

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00158905

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-17

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2026/BZP 00072646

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

ZP/3/2026 - Dostawa licencji Oracle Database Standard Edition, Oracle Forms oraz Oracle WebLogic Server Standard Edition

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia niniejszego postępowania jest dostawa licencji Oracle Database Standard Edition, Oracle Forms oraz Oracle WebLogic Server Standard Edition wraz z rocznym wsparciem technicznym producenta.

3.9.)Główny kod CPV

48610000-7 - Systemy baz danych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-19

4.2.)Okres realizacji zamówienia

7 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

in4mates sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7010289023

4.3.3.)Ulica

ul. Poznańska 16 m. 4

4.3.4.)Miejscowość

Warszawa

4.3.5.)Kod pocztowy

00-680

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

408980,81 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00123224/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-02-25

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

408980,81 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

48610000-7Systemy baz danych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Medyczny w Łodzi prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łódź.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 48610000-7 (Systemy baz danych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.