Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
99 981 zł
Umowa zawarta
2 marca 2026
Okres realizacji
189 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Czas reakcji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa polegająca na regularnym dowozie dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 w Rzeszowie

Zamawiający Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa polegająca na regularnym dowozie dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 w…”, wybierając ofertę wykonawcy CALM-BUS KRYSTYNA OLECH. Wartość umowy: 99 981 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta RzeszowaRzeszów, Podkarpackieopublikowano 17 marca 2026
Wartość umowy
99 981 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~2,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    17 grudnia 2025

    Termin ofert: 30 grudnia 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 marca 2026

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na części, ale wynik dotyczy udzielenia całości jednego kontraktu (bez informacji o ewentualnych unieważnieniach innych części).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy CALM-BUS KRYSTYNA OLECH (Rzeszów), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 99 981,00 zł (umowę zawarto 2 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert. Odrzucono 4 oferty.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 189 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000650614

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-064

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@erzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.erzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-02c657fc-16fb-4434-a57d-5e76054251bd

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa polegająca na regularnym dowozie dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 w Rzeszowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-02c657fc-16fb-4434-a57d-5e76054251bd

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00158460

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00070839/13/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.45 Usługa polegająca na regularnym dowozie dzieci do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 w Rzeszowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00604677

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP-D-271.183.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

746550 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

148750 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dowóz maksymalnie 38 uczniów + 1 opiekun na trasie z miejsca zamieszkania uczniów (osiedle Przybyszówka) do Zespołu Szkolno-Przedszkolnego Nr 10 przy ul. Dębickiej 288 w Rzeszowie i z powrotem.
Podana liczba dzieci jest wielkością prognozowaną i może ulec zmniejszeniu w trakcie realizacji zamówienia. Prognozowana dzienna liczba kilometrów: około 90 km.
Wielkość/Zakres Szacunkowa liczba dni w których wykonawca będzie wykonywał przedmiot zamówienia w 2026 roku wynosi nie więcej niż 189 dni nauki szkolne. Wykonawca będzie otrzymywał wynagrodzenie za każdy dzień świadczenia usługi, które płacone będzie miesięcznie z dołu, zgodnie z wykonanymi dniówkami, na warunkach przedstawionych we wzorze umowy.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa:
2.1.Szczegółowy Opis Przedmiotu Zamówienia (SOPZ) wraz z załącznikiem;
2.2 projektowane postanowienia umowy w sprawie zamówienia publicznego wraz z załącznikami
- stanowiąca/ce załącznik/i do specyfikacji (dostępna/ny/e w oddzielnym/ych pliku/ach)

4.5.3.)Główny kod CPV

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

60130000-8 - Usługi w zakresie specjalistycznego transportu drogowego osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

99981,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

99981,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99981,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

CALM-BUS KRYSTYNA OLECH

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8151263718

7.3.3)Ulica

Kaczeńcowa

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-604

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99981,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

189 dni

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Usługa będzie wykonywana przez nie więcej niż 189 dni nauki szkolnej.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60100000-9Usługi w zakresie transportu drogow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
274 788 zł
Próbka: 88 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 645 zł481 704 zł
Rozstęp międzykwartylowy
266 059 zł
Źródło próbki
CPV 60100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 645 zł
Mediana
274 788 zł
Górny kwartyl
481 704 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miasto Rzeszów - Urząd Miasta Rzeszowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 981 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60100000-9 (Usługi w zakresie transportu drogowego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: CALM-BUS KRYSTYNA OLECH (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.