,,Przebudowa istniejącego budynku przedszkola publicznego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Pysznicy”
Zamawiający Gmina Pysznica (Pysznica, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „,,Przebudowa istniejącego budynku przedszkola publicznego wraz ze zmianą sposobu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 500 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4928, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisówPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Roboty budowlane (CPV 45)
- woj. Podkarpackie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA PYSZNICA |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409117 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wolności 322 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Pysznica |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 37-403 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 690030186 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | zamowienia@pysznica.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://pysznica.bip.gmina.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00158425 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00135555 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | ,,Przebudowa istniejącego budynku przedszkola publicznego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Pysznicy” Zadanie obejmuje przebudowę istniejącego budynku przedszkola na potrzeby Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów. Zakres prac budowlanych obejmuje: prace przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, prace budowlane dot. ścian nośnych wewnętrznych, wymianę posadzki wewnętrznej, roboty murarskie w zakresie ścian działowych, wymianę centralnego ogrzewania (instalacja ogrzewania podłogowego), montaż ścian z płyt HPL, wykonanie posadzek wewnętrznych, malowanie ścian i sufitów, montaż oświetlenia i wyłączników/gniazd, montaż wyposażenia stałego (pochwytów w WC, szafek i wyposażenia kuchennego, tablic, banerów i oznaczeń tyflograficznych), montaż wyposażenia ruchomego (zgodnie z zakresem przedstawionym w dokumentacji technicznej), wyposażenie kotłowni (instalacja nowego kotła stolarki okiennej i drzwiowej wraz z ociepleniem glifów przy otworach okiennych i drzwiowych, wykonaniem parapetów oraz podokienników, wykonanie instalacji elektrycznej, roboty tynkarskie, montaż stolarki wewnętrznej, montaż urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowego, podłączenie do obiegu CWO oraz do pętli ogrzewania podłogowego), montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych, wykonanie robót wykończeniowych zewnętrznych wraz z pracami porządkowymi i demontażem ogrodzenia. Zadanie obejmuje także wykonanie zagospodarowania terenu (drogi, miejsca postojowe, ciągi i ścieżki piesze, zieleń wysoka i niska) i montaż obiektów małej architektury (grill, szklarnia, pergole, ławki itp.). Szczegółowy zakres prac został opisany w dokumentacji projektowej (Projekt zagospodarowania terenu, Projekt architektoniczno-budowlany, Projekt techniczny), przedmiarach robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. Po zmianie: ,,Przebudowa istniejącego budynku przedszkola publicznego wraz ze zmianą sposobu użytkowania na Dzienny Dom Pomocy dla Seniorów w Pysznicy” Zadanie obejmuje przebudowę istniejącego budynku przedszkola na potrzeby Dziennego Domu Pomocy dla Seniorów. Zakres prac budowlanych obejmuje: prace przygotowawcze, roboty rozbiórkowe, prace budowlane dot. ścian nośnych wewnętrznych, wymianę posadzki wewnętrznej, roboty murarskie w zakresie ścian działowych, wymianę centralnego ogrzewania (instalacja ogrzewania podłogowego), montaż ścian z płyt HPL, wykonanie posadzek wewnętrznych, malowanie ścian i sufitów, montaż oświetlenia i wyłączników/gniazd, montaż wyposażenia stałego (pochwytów w WC, szafek i wyposażenia kuchennego, tablic, banerów i oznaczeń tyflograficznych), montaż wyposażenia ruchomego (zgodnie z zakresem przedstawionym w dokumentacji technicznej), wyposażenie kotłowni (instalacja nowego kotła stolarki okiennej i drzwiowej wraz z ociepleniem glifów przy otworach okiennych i drzwiowych, wykonaniem parapetów oraz podokienników, wykonanie instalacji elektrycznej, roboty tynkarskie, montaż stolarki wewnętrznej, montaż urządzeń i instalacji wodno-kanalizacyjnych oraz gazowego, podłączenie do obiegu CWO oraz do pętli ogrzewania podłogowego), montaż instalacji solarnych i fotowoltaicznych, wykonanie robót wykończeniowych zewnętrznych wraz z pracami porządkowymi i demontażem ogrodzenia. Zadanie obejmuje także wykonanie zagospodarowania terenu (drogi, miejsca postojowe, ciągi i ścieżki piesze, zieleń wysoka i niska) i montaż obiektów małej architektury (grill, szklarnia, pergole, ławki itp.). Szczegółowy zakres prac został opisany w dokumentacji projektowej (Projekt zagospodarowania terenu, Projekt architektoniczno-budowlany, Projekt techniczny), przedmiarach robót oraz szczegółowych specyfikacjach technicznych wykonania i odbioru robót budowlanych. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.10. | Okres realizacji - miesiące Przed zmianą | 5 Po zmianie: 5 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-18 10:00 Po zmianie: 2026-03-20 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-18 10:30 Po zmianie: 2026-03-20 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-16 Po zmianie: 2026-04-18 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.5. | Maksymalna liczba wykonawców, którzy zostaną zaproszeni do negocjacji Przed zmianą | 3 Po zmianie: 3 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.