“Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej 2/26“
Zamawiający Ośrodek dla Osób Uzależnionych Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej "nowy Dworek" (Nowy Dworek, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „“Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej 2/26“”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 515 178 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=128, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~1,8 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Pakiety oprogramowania (Software) (CPV 48)
- woj. Lubuskie
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | OŚRODEK DLA OSÓB UZALEŻNIONYCH SAMODZIELNY PUBLICZNY ZAKŁAD OPIEKI ZDROWOTNEJ "NOWY DWOREK" |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Nowy Dworek |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001286406 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | 46 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Nowy Dworek |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 66-200 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL432 - Zielonogórski |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 535393901 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | i.pohrebny@nowydworek.com |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://nowydworek.com/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inny zamawiający
|
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Zdrowie |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00158285 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-17 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00158248 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Serwer wraz z oprogramowaniem Szczegółowe wymagania co do przedmiotu zamówienia określa Załącznik numer 5. Po zmianie: “Modernizacja infrastruktury teleinformatycznej 2/26“ Szczegółowe wymagania co do przedmiotu zamówienia określa Załącznik numer 5. |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.7. | Dodatkowy kod CPV Przed zmianą | Urządzenia komputerowe Po zmianie: Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne,Urządzenia komputerowe |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.3.5. | Nazwa kryterium (Kryterium 2) Przed zmianą | termin dostawy Po zmianie: Termin wykonania max 40 punktów 1) do 4 miesięcy – 40 punktów, 2) powyżej 4 miesięcy – 10 punktów Maksymalny termin dostawy 6 miesięcy |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-31 10:00 Po zmianie: 2026-03-25 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-31 10:30 Po zmianie: 2026-03-25 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-29 Po zmianie: 2026-04-23 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.