Unieważniono wszystkie części postępowania3 części
Rozstrzygnięcia części
  1. Unieważniona
    Część 1
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
  3. Unieważniona
    Część 3
    Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe projektanta o którym mowa w § 8 ust. 2 pkt 1 SWZ40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowych w podziale na 3 zadania: Zadanie 1: ul. ks. Jana Ignacego Skorupki; Zadanie 2: ul. Aleja Pierwszej Dywizji Zmechanizowanej; Zadanie 3: ul. Grudzie.

Zamawiający Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo (Legionowo, Mazowieckie) opublikował wynik postępowania „Opracowanie dokumentacji projektowych w podziale na 3 zadania: Zadanie 1: ul. ks. Jana…”.

Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaUnieważniono wszystkie 3 części postępowania. Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    WykonawcaWykonawcą wszystkich trzech zadań została firma PROJEKT-BUD Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, której oferty zostały uznane za najkorzystniejsze we wszystkich częściach postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000524832

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

marsz. Józefa Piłsudskiego 41

1.5.2.)Miejscowość

Legionowo

1.5.3.)Kod pocztowy

05-120

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL912 - Warszawski wschodni

1.5.7.)Numer telefonu

227663491

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@um.legionowo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.legionowo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/legionowo

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowych w podziale na 3 zadania:
Zadanie 1: ul. ks. Jana Ignacego Skorupki;
Zadanie 2: ul. Aleja Pierwszej Dywizji Zmechanizowanej;
Zadanie 3: ul. Grudzie.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2e6338e5-4561-4471-9250-4be9029b1fba

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00157572

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00031068/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Projekt przebudowy ul. ks. Jana Ignacego Skorupki (odc. od ul. Jagiellońskiej do ul. Kościelnej)

1.3.10 Projekt przebudowy ul. Grudzie (nr 34-34G)

1.3.11 Projekt remontu drogi gminnej - ul. Aleja Pierwszej Dywizji Zmechanizowanej (odc. od ul. gen T. Buka do ul. kpt Z. Burzyńskiego)

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00097846

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

Rz.271.4.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 1: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. ks. Jana Ignacego Skorupki (odc. od ul. Jagiellońskiej do ul. Kościelnej)
1. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. ks. Jana Ignacego Skorupki (odc. od ul. Jagiellońskiej do ul. Kościelnej).
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 10 do SWZ oraz umowa stanowiąca załącznik nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

40000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 2: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Aleja Pierwszej Dywizji Zmechanizowanej (od ul. gen. T. Buka do ul. kpt. Z. Burzyńskiego)
3. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej ul. Aleja Pierwszej Dywizji Zmechanizowanej (od ul. gen. T. Buka do ul. kpt. Z. Burzyńskiego).
4. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 12 do SWZ oraz umowa stanowiąca załącznik nr 11 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

60000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zadanie 3: Opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi wewnętrznej ul. Grudzie (od ul. Hynka do działki nr 43/7 obr. 0014)
5. Przedmiotem zamówienia jest opracowanie dokumentacji projektowo-kosztorysowej drogi wewnętrznej ul. Grudzie (od ul. Hynka do działki nr 43/7 obr. 0014).
6. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 14 do SWZ oraz umowa stanowiąca załącznik nr 13 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.5.)Wartość części

40000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Sekcja 8

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Art. 255 pkt 3 ustawy Pzp – Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli cena lub koszt najkorzystniejszej oferty lub oferta z najniższą ceną przewyższa kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia, chyba, że zamawiający może zwiększyć tę kwotę do ceny lub kosztu najkorzystniejszej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Miejska Legionowo Urząd Miasta Legionowo prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Legionowo.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.