Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
99 576 zł
Umowa zawarta
16 marca 2026
Okres realizacji
do 17 maja 2026
Oferty w postępowaniu
7 ofertceny: 98 508 zł – 119 287 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 1,1% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja20%Termin realizacji20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy ul. Brylowskiej 4 w Warszawie na podstawie dokumentacji technicznej.

Zamawiający "zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola M.st. Warszawy" (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy ul. Brylowskiej 4 w…”, wybierając ofertę wykonawcy Mad-Tech sp. z o.o. Wartość umowy: 99 576 zł. Złożono 7 ofert.

Wartość umowy
99 576 zł
Liczba ofert
7 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaNie odrzucono ani nie wykluczono żadnej oferty, a także nie unieważniono części postępowania.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mad-Tech sp. z o.o. (Warszawa), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 99 576,00 zł (umowę zawarto 16 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 7 ofert; ceny wahały się od 98 508,00 zł do 119 286,66 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 17 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"ZAKŁAD GOSPODAROWANIA NIERUCHOMOŚCIAMI W DZIELNICY WOLA M.ST. WARSZAWY"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000665840

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Józefa Bema 70

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

01-225

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

a.mazur@zgnwola.waw.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://wola.um.warszawa.pl/waw/zgn-wola

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-84742e46-1dbb-48fa-b9e6-2ef0db783b3f

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Zarządzanie na terenie Dzielnicy Wola m.st. Warszawy zasobami stanowiącymi własność i współwłasność Miasta Stołecznego Warszawy

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy
ul. Brylowskiej 4 w Warszawie na podstawie dokumentacji technicznej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-84742e46-1dbb-48fa-b9e6-2ef0db783b3f

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00157124

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00014146/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.48 Brylowska 4 - Wymiana instalacji elektrycznej na podstawie projektu budowlanego

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00079861

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.26.4.2026.AM

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

114014,83 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wymiana instalacji elektrycznej w częściach wspólnych budynku przy ul. Brylowskiej 4 w Warszawie na podstawie dokumentacji technicznej.
Wykonawca zobowiązany jest zrealizować zamówienie na zasadach i warunkach opisanych w projektowanych postanowieniach umowy stanowiących integralną część SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

45315700-5 - Instalowanie stacji rozdzielczych

45317000-2 - Inne instalacje elektryczne

45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

7

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

98508,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

119286,66 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

99576,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Mad-Tech sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5242888888

7.3.3)Ulica

Krasnobrodzka 12/185

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

03-214

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-16

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

99576,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-17

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45310000-3Roboty instalacyjne elektryczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
266 075 zł
Próbka: 49 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
173 716 zł636 756 zł
Rozstęp międzykwartylowy
463 040 zł
Źródło próbki
CPV 45310000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
173 716 zł
Mediana
266 075 zł
Górny kwartyl
636 756 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Wola M.st. Warszawy" prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 99 576 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45310000-3 (Roboty instalacyjne elektryczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Mad-Tech sp. z o.o. (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 7 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.