Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2086 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
7 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa narzędzi, urządzeń i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki Instytutu Medycyny Weterynaryjnej

Zamawiający Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa narzędzi, urządzeń i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Wartość umowy: 2086 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
2086 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

13 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Luk-Good (Tarnowskie Góry).

  • 2

    UmowaSzacowana wartość zamówienia wynosiła 2 086,35 zł brutto, z podziałem na części (informacja o częściowym udzieleniu bez szczegółów).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 7 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE

1.3.)Oddział zamawiającego

Sekcja Zamówień Publicznych

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001784

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Nowoursynowska 166

1.5.2.)Miejscowość

Warszawa

1.5.3.)Kod pocztowy

02-787

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

izabela_szkopek@sggw.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sggw.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-eb7e41b2-f4a8-41f5-a9f4-d0f78cbab99d

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa narzędzi, urządzeń i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki Instytutu Medycyny Weterynaryjnej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-eb7e41b2-f4a8-41f5-a9f4-d0f78cbab99d

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00156104

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038973/36/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.52 Dostawa narzędzi, urządzeń medycznych i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki Instytutu Medycyny Weterynaryjnej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00572779

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IMW.250.11.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 1: Autoklaw

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

55000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 2: Narzędzia chirurgiczne

4.5.3.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

4.5.5.)Wartość części

5000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 3: Napęd ortopedyczny autoklawalny, uniwersalny

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

55000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 4: Analizator biochemiczny i elektrolitów

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

8200 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 5: Analizator Hematologiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

21000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 6: Mikrowirówka

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

1000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 7: Weterynaryjna Strzykawkowa Pompa Infuzyjna (Dwustrzykawkowa)

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

3500 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 8: Wideootoskop

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

9900 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 9: Rhinolaryngoskop

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

1700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 10: Analizator moczu

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

2700 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 11: Zestaw chirurgiczny

4.5.3.)Główny kod CPV

33162200-5 - Przyrządy używane na salach operacyjnych

4.5.5.)Wartość części

75000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 12:Kardiomonitor z kapnografem

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

13000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 13: Pompa Infuzyjna jednostrzykawkowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33100000-1 - Urządzenia medyczne

4.5.5.)Wartość części

6000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

ZADANIE NR 14: Maszynka bezprzewodowa

4.5.3.)Główny kod CPV

33190000-8 - Różne urządzenia i produkty medyczne

4.5.5.)Wartość części

3000 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 14

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 14)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 14)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2086,35 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2086,35 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2086,35 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 14)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Luk-Good

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6452530165

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 14)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2086,35 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

7 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33190000-8Różne urządzenia i produkty medyczn…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
732 673 zł
Próbka: 48 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
272 419 zł1 910 921 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 638 502 zł
Źródło próbki
CPV 33190000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
272 419 zł
Mediana
732 673 zł
Górny kwartyl
1 910 921 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Warszawa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2086 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33190000-8 (Różne urządzenia i produkty medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Luk-Good (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.