Dostawa narzędzi, urządzeń i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i Kliniki Instytutu Medycyny Weterynaryjnej
Zamawiający Szkoła Główna Gospodarstwa Wiejskiego w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa narzędzi, urządzeń i produktów medycznych dla Katedry Chorób Małych Zwierząt i…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 732 673 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4507, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,8 ofertograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Ogłoszenie
03 grudnia 2025
Termin ofert: 17 grudnia 2025 11:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
11 grudnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: bez wyboru
03 lutego 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
16 marca 2026
1 oferta1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
16 marca 2026
- Wykonanie umowy
18 marca 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | SZKOŁA GŁÓWNA GOSPODARSTWA WIEJSKIEGO W WARSZAWIE |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | Sekcja Zamówień Publicznych |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 000001784 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Nowoursynowska 166 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 02-787 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | izabela_szkopek@sggw.edu.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sggw.edu.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Edukacja |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00155576 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-16 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wyniku postępowania |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00155475 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - UMOWA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Data zawarcia umowy (Informacje dotyczące umowy dla części nr 1) Przed zmianą | 2026-02-03 Po zmianie: 2026-03-03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.