Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn” w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu”.

Zamawiający Gmina Młodzieszyn (Młodzieszyn, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn” w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MłodzieszynMłodzieszyn, Mazowieckie (powiat Sochaczewski →)opublikowano 14 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Agencja Eventowo-Reklamowa AnaNAS (Luboń).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 48 585,00 zł.

  • 3

    ZakresSzczegółowy zakres kampanii opisany jest w załącznikach do wzoru umowy, stanowiących załącznik nr 2 do SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MŁODZIESZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 750148354

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wyszogrodzka 25

1.4.2.)Miejscowość

Młodzieszyn

1.4.3.)Kod pocztowy

96-512

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL926 - Żyrardowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dbednarek@mlodzieszyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://mlodzieszyn.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fa969647-b3c9-4508-b244-b28ab1493af8

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00155170

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-14

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00447401

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Projekt ,,Mazowsze bez smogu” współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn” w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu”.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn” w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu”.
Przedmiotem zamówienia jest:,, Przeprowadzenie kampanii edukacyjno-informacyjnej dla mieszkańców Gminy Młodzieszyn” w ramach projektu pn.: ,,Mazowsze bez smogu” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego w ramach Programu Fundusze Europejskie dla Mazowsza na lata 2021-2027.
Szczegóły dotyczące realizacji przedmiotu zamówienia zostały opisane w załącznikach do wzoru umowy, stanowiącego Załącznik Nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

80540000-1 - Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

79341400-0 - Usługi prowadzenia kampanii reklamowych

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-31

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-11-30

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Agencja Eventowo-Reklamowa AnaNAS

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

765 148 63 78

4.3.3.)Ulica

Dojazdowa

4.3.4.)Miejscowość

Luboń

4.3.5.)Kod pocztowy

60-126

4.3.6.)Województwo

mazowieckie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

48585 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00534246/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-11-28

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

48585,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Młodzieszyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Młodzieszyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80540000-1 (Usługi szkolenia w dziedzinie środowiska naturalnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.