Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
183 270 zł
Umowa zawarta
11 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 183 270 zł – 688 800 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji i rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa drogi dla pieszych wraz z oświetleniem na działce nr 232 w Owińskach z doprowadzeniem instalacji elektrycznej do lodowni i wykonaniem prac konserwatorskich w budynku lodowni

Zamawiający Gmina Czerwonak (Czerwonak, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa drogi dla pieszych wraz z oświetleniem na działce nr 232 w Owińskach z…”, wybierając ofertę wykonawcy BDT WYSOCKI PAWEŁ. Wartość umowy: 183 270 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Gmina CzerwonakCzerwonak, Wielkopolskie (powiat Poznański →)opublikowano 13 marca 2026
Wartość umowy
183 270 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy BDT WYSOCKI PAWEŁ (Murowana Goślina), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 183 270,00 zł (umowę zawarto 11 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 183 270,00 zł do 688 800,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

  • 5

    Zamówienie zostało podzielone na części, z których każda stanowi osobną część postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA CZERWONAK

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 631258744

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Źródlana 39

1.5.2.)Miejscowość

Czerwonak

1.5.3.)Kod pocztowy

62-004

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL418 - Poznański

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bz@czerwonak.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.czerwonak.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://czerwonak.ezamawiajacy.pl/pn/CZERWONAK/demand/262339/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa drogi dla pieszych wraz z oświetleniem na działce nr 232 w Owińskach
z doprowadzeniem instalacji elektrycznej do lodowni i wykonaniem prac konserwatorskich w budynku lodowni

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c31305da-720b-4712-bb76-04b1ed8eea11

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00155002

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-03-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00019643/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.14 Budowa ścieżki pieszej do dawnej lodowni w Owińskach

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Fundusze Europejskie dla Wielkopolski 2021-2027

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00081806

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZ.271.1.2026

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

185828,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres prac obejmuje: budowę ścieżki dla pieszych wraz z oświetleniem, doprowadzenie prądu do obiektu lodowni, rozprowadzenie instalacji elektrycznej w lodowni oraz wykonanie prac konserwatorskich lodowni.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45100000-8 - Przygotowanie terenu pod budowę

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45233000-9 - Roboty w zakresie konstruowania, fundamentowania oraz wykonywania nawierzchni autostrad, dróg

45233140-2 - Roboty drogowe

45233200-1 - Roboty w zakresie różnych nawierzchni

45316100-6 - Instalowanie urządzeń oświetlenia zewnętrznego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

183270,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

688800,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

183270,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

BDT WYSOCKI PAWEŁ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7773349062

7.3.4)Miejscowość

Murowana Goślina

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-03-11

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

183270,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

6 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Czerwonak prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Czerwonak.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 183 270 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: BDT WYSOCKI PAWEŁ (Murowana Goślina). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.