Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
464 000 zł
Umowa zawarta
5 marca 2026
Okres realizacji
do 15 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Dostawa mieszanki kruszywa związanej cementem C8/10 do warstwy podbudowy zasadniczej”

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych (Leszno, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mieszanki kruszywa związanej cementem C8/10 do warstwy podbudowy zasadniczej”, wybierając ofertę wykonawcy Magdalena Twarda MMZ. Wartość umowy: 464 000 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Zarząd Dróg PowiatowychLeszno, Wielkopolskieopublikowano 13 marca 2026
Wartość umowy
464 000 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 lutego 2026

    Termin ofert: 17 lutego 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 marca 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie nie zostało podzielone na części ani nie unieważniono żadnego jego fragmentu.

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Magdalena Twarda MMZ (Sierakowo), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 464 000,00 zł (umowę zawarto 5 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: do 15 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail