Przetarg na wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa Wymiarki w roku 2025
Zamawiający Nadleśnictwo Wymiarki (Wymiarki, Lubuskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Przetarg na wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej na terenie Nadleśnictwa…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 16 966 582 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=81, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
13 wpisów- Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
12 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
13 marca 2026
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Nadleśnictwo Wymiarki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 970040238 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Łąkowa 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Wymiarki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 68-131 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubuskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL432 - Zielonogórski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | wymiarki@zielonagora.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://wymiarki.zielonagora.lasy.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00153362 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-13 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o wykonaniu umowy |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00151184 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.1. | Data udzielenia zamówienia (zawarcia umowy) Przed zmianą | 2026-01-07 Po zmianie: 2025-01-07 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.