Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Sukcesywną dostawę oleju napędowego ON, do samochodów służbowych Zamawiającego, w formie bezgotówkowej

Zamawiający Pelkom Sp. z o.o. (Pelplin, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Sukcesywną dostawę oleju napędowego ON, do samochodów służbowych Zamawiającego, w formie…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Pelkom Sp. z o.o.Pelplin, Pomorskie (powiat Tczewski →)opublikowano 12 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 396 951 zł
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PELKOM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 191987239

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

STAROGARDZKA 12

1.4.2.)Miejscowość

Pelplin

1.4.3.)Kod pocztowy

83-130

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@pelkom.net

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pelkom.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00153302

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-12

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00138229

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia są dostawy paliw pędnych, odpowiadających Polskim Normom: oleju napędowego ON, do samochodów służbowych Zamawiającego, w formie bezgotówkowej. 2. Miejsce realizacji dostawy. Dostawy będą dokonywane w sieci punktów sprzedaży paliw Wykonawcy wyłonionego w postępowaniu. Wykonawca powinien posiadać sieć punktów sprzedaży paliw na terenie Województwa Pomorskiego, w tym: gmina Pelplin, Gniew, Morzeszczyn, Starogard (odległość co najmniej 1 stacja do 10 km od granic administracyjnych miasta Pelplin, czynne do godziny 22.00. 3. Roczne zużycie paliwa przez Zamawiającego wynosi około: olej napędowy ON – 50 000 litrów. W związku z tym, że ilość dostaw paliwa uzależniona jest od bieżących potrzeb Zamawiającego, Zamawiający zastrzega, iż ilość paliwa podana w niniejszym punkcie jest ilością szacunkową/orientacyjną, podaną w celu prawidłowego określenia wartości jednostkowych zamówienia. Z uwagi na to, ilość paliwa określona w niniejszym punkcie może ulec zmianie, wynagrodzenie Wykonawcy płatne będzie wg. rzeczywistej ilości zakupionego paliwa. 4. Aktualna ilość samochodów Zamawiającego wynosi 16 Ilość ta może ulec zmianie w trakcie obowiązywania umowy. 5. Paliwa będą tankowane bezpośrednio do zbiorników pojazdów zamawiającego na stacjach paliwowych wybranego Wykonawcy, sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego. 6. Sprzedaż paliwa powinna odbywać się bezgotówkowo, na podstawie „karty paliwowej” (14 sztuk Kart Flotowych), wystawionych na numer rejestracyjny samochodu oraz 1 Kartę Flotową wystawioną uniwersalnie. Karty muszą być zabezpieczone kodem PIN. 7. Wykonawca wystawi duplikat karty w przypadku jej zgubienia. 8. Wykonawca wyda nowe karty w przypadku zakupu nowych samochodów przez Zamawiającego. 9. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego utraty karty Wykonawca zapewni jej blokadę w całej sieci stacji paliw. 10. Każde bezgotówkowe tankowanie będzie rejestrowane u Wykonawcy. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia są dostawy paliw pędnych, odpowiadających Polskim Normom: oleju napędowego ON, do samochodów służbowych Zamawiającego, w formie bezgotówkowej. 2. Miejsce realizacji dostawy. Dostawy będą dokonywane w sieci punktów sprzedaży paliw Wykonawcy wyłonionego w postępowaniu. Wykonawca powinien posiadać sieć punktów sprzedaży paliw na terenie Województwa Pomorskiego, w tym: gmina Pelplin, Gniew, posiadał stację paliw na terenie gminy Starogard Gdański w odległości 15 km od granic administracyjnych miasta Pelplin licząc trasę po drogach, ale znajdującą się w promieniu 10 km.. 3. Roczne zużycie paliwa przez Zamawiającego wynosi około: olej napędowy ON – 50 000 litrów. W związku z tym, że ilość dostaw paliwa uzależniona jest od bieżących potrzeb Zamawiającego, Zamawiający zastrzega, iż ilość paliwa podana w niniejszym punkcie jest ilością szacunkową/orientacyjną, podaną w celu prawidłowego określenia wartości jednostkowych zamówienia. Z uwagi na to, ilość paliwa określona w niniejszym punkcie może ulec zmianie, wynagrodzenie Wykonawcy płatne będzie wg. rzeczywistej ilości zakupionego paliwa. 4. Aktualna ilość samochodów Zamawiającego wynosi 16 Ilość ta może ulec zmianie w trakcie obowiązywania umowy. 5. Paliwa będą tankowane bezpośrednio do zbiorników pojazdów zamawiającego na stacjach paliwowych wybranego Wykonawcy, sukcesywnie w miarę potrzeb Zamawiającego. 6. Sprzedaż paliwa powinna odbywać się bezgotówkowo, na podstawie „karty paliwowej” (14 sztuk Kart Flotowych), wystawionych na numer rejestracyjny samochodu oraz 1 Kartę Flotową wystawioną uniwersalnie. Karty muszą być zabezpieczone kodem PIN. 7. Wykonawca wystawi duplikat karty w przypadku jej zgubienia. 8. Wykonawca wyda nowe karty w przypadku zakupu nowych samochodów przez Zamawiającego. 9. W przypadku zgłoszenia przez Zamawiającego utraty karty Wykonawca zapewni jej blokadę w całej sieci stacji paliw. 10. Każde bezgotówkowe tankowanie będzie rejestrowane u Wykonawcy.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

09100000-0Paliwa
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
396 951 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
273 501 zł881 142 zł
Rozstęp międzykwartylowy
607 641 zł
Źródło próbki
CPV 09100000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
273 501 zł
Mediana
396 951 zł
Górny kwartyl
881 142 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Pelkom Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Pelplin.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 09100000-0 (Paliwa). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.