Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
HANA DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ· Krakówmikrofirma
Wartość umowy
228 598 zł
Umowa zawarta
11 marca 2026
Okres realizacji
150 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 228 598 zł – 430 297 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa mebli biurowych

Zamawiający Województwo Podkarpackie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa mebli biurowych”, wybierając ofertę wykonawcy HANA DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Wartość umowy: 228 598 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Województwo PodkarpackieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 12 marca 2026
Wartość umowy
228 598 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy HANA DESIGN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 228 597,96 zł (umowę zawarto 11 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 228 597,96 zł do 430 297,05 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 150 dni.

  • 5

    Postępowanie prowadzone było w trybie podstawowym na podstawie art. 275 pkt 1 ustawy Pzp.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail