Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Aktywne przejście dla pieszych na dwujezdniowym odcinku ul. Pułaskiego (1szt.)

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Aktywne przejście dla pieszych na dwujezdniowym odcinku ul. Pułaskiego (1szt.)”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 11 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 801 593 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Miasto Suwałki

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790671030

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Mickiewicza 1

1.4.2.)Miejscowość

Suwałki

1.4.3.)Kod pocztowy

16-400

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL843 - Suwalski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zp@um.suwalki.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://bip.um.suwalki.pl/Przetargi_sekcja

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00149474

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00124903

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA II – INFORMACJE PODSTAWOWE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.9.Numer planu postępowań w BZP Przed zmianą

2025/BZP 00046070/35/P Po zmianie: 2026/BZP 00055848/16/P

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
2.10.Identyfikator pozycji planu postępowań Przed zmianą

1.1.51 Aktywne przejście dla pieszych na dwujezdniowym odcinku ul. Pułaskiego (1 szt.) Po zmianie: 1.1.29 Zrównoważona mobilność miejska w miejskim obszarze funkcjonalnym Suwałk-etap I- Aktywne przejście dla pieszych na dwujezdniowym odcinku ul. Pułaskiego (1 szt.)

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-13 09:00 Po zmianie: 2026-03-18 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-13 09:30 Po zmianie: 2026-03-18 09:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-11 Po zmianie: 2026-04-16

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45314300-4Instalowanie infrastruktury okablow…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 801 593 zł
Próbka: 144 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
625 752 zł6 539 374 zł
Rozstęp międzykwartylowy
5 913 622 zł
Źródło próbki
CPV 45314· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
625 752 zł
Mediana
1 801 593 zł
Górny kwartyl
6 539 374 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Suwałki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Suwałki.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45314300-4 (Instalowanie infrastruktury okablowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.