Budowa punktu czerpania wody wraz z placem manewrowym i odcinkiem drogi wewnętrznej na dz. nr 332, 328, 329/1 obr. Wojęcino
Zamawiający Nadleśnictwo Tychowo (Tychowo, Zachodniopomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa punktu czerpania wody wraz z placem manewrowym i odcinkiem drogi wewnętrznej na…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 802 566 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=3411, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,8 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
25 lutego 2026
Termin ofert: 18 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
11 marca 2026
- Wynik postępowania
19 marca 2026
5 ofertOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | NADLEŚNICTWO TYCHOWO |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 330044329 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Bobolicka 86 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Tychowo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 78-220 |
| 1.4.4.) | Województwo | zachodniopomorskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL426 - Koszaliński |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 943115201 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | tychowo@szczecinek.lasy.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://tychowo.szczecinek.lasy.gov.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - inna państwowa jednostka organizacyjna nieposiadająca osobowości prawnej |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Inna działalność
|
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00149235 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-11 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00127714 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-13 10:00 Po zmianie: 2026-03-18 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-13 10:30 Po zmianie: 2026-03-18 10:30 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-11 Po zmianie: 2026-04-16 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.