Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej, TP-35/26/KK

Zamawiający Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy (Warszawa, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Świadczenie usług serwisowych aparatury medycznej, TP-35/26/KK”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000288366

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

W.K. Roentgena 5

1.4.2.)Miejscowość

Warszawa

1.4.3.)Kod pocztowy

02-781

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL911 - Miasto Warszawa

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

katarzyna.krol@nio.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pib-nio.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00149062

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-11

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.4.Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Brak danych

Zdolność techniczna lub zawodowa: Zamawiający uzna warunek za spełniony, jeżeli Wykonawca przedstawi, że podczas realizacji zamówienia publicznego będzie dysponował min. 1 osobą, wskazaną do realizacji zamówienia, posiadającą ważny dokument tj. imienny certyfikat/dyplom/zaświadczenie potwierdzający odbycie szkolenia z zakresu przeglądów i napraw przedmiotowej aparatury, wystawiony przez producenta aparatury lub jego autoryzowanego przedstawiciela; Przez ważny dokument, imienny certyfikat/dyplom/zaświadczenie należy rozumieć dokument wystawiony w okresie nie wcześniejszym niż 3 lata przed terminem wyznaczonym na składanie ofert - dot. części nr 3

5.7.Wykaz podmiotowych środków dowodowych na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą

Brak danych

wymagany podmiotowy środek dowodowy: - imienny certyfikat/dyplom/zaświadczenie potwierdzający odbycie szkolenia z zakresu przeglądów i napraw przedmiotowej aparatury, wystawiony przez producenta aparatury lub jego autoryzowanego przedstawiciela - dot. części nr 3

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50400000-9Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →