Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie
Zamawiający Zespół Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie (Szydłowo, Wielkopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 262 405 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=622, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~2,7 ofertyumiarkowanaUmiarkowana liczba firm w takich przetargach.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
8 wpisów- Ogłoszenie
25 lipca 2025
Termin ofert: 5 sierpnia 2025 16:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawców
06 października 2025
3 oferty4 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
10 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
10 marca 2026
Kluczowe informacje o wykonaniu umowy
Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | ZESPÓŁ SZKÓŁ IM. JANUSZA KORCZAKA W SZYDŁOWIE |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 570874832 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Szydłowo 43 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Szydłowo |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 64-930 |
| 1.4.4.) | Województwo | wielkopolskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL411 - Pilski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@zsszydlowo.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.bip.zsszydlowo.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-b5d964be-7ebc-4027-8d27-5892a46cf921 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00148726 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-10 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2025/BZP 00347126 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Dostawa artykułów spożywczych dla Zespołu Szkół im. Janusza Korczaka w Szydłowie |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Część szósta zamówienia: różne produkty spożywcze – szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik 3.6 do SWZ. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15800000-6 - Różne produkty spożywcze |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 15321000-4 - Soki owocowe |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2025-08-26 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 121 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | „MAR-POL” Hurtowania Artykułów Cukierniczych Maciej Marciniak Piotr Marciniak sp. j. Oddział Piła |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 7822223959 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Komorniki |
| 4.3.6.) | Województwo | wielkopolskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 58000 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00458425/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 58000 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.