Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 664 563 zł
Umowa zawarta
5 marca 2026
Okres realizacji
6 miesiące
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 664 563 zł – 2 934 896 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 721 (ul. Nowa) na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m. Stara Iwiczna, gm. Lesznowola, powiat piaseczyński, województwo mazowieckie – nr postępowania 288/25

Zamawiający Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wojewódzkiej DW 721 (ul. Nowa) na odcinku od km 12+375 do km 13+216 w m.…”, wybierając ofertę wykonawcy KOSTEX Rafał Czerepiński. Wartość umowy: 1 664 563 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Mazowiecki Zarząd Dróg Wojewódzkich w WarszawieWarszawa, Mazowieckieopublikowano 10 marca 2026
Wartość umowy
1 664 563 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    Jedna z ofert została odrzucona z powodu niezgodności z wymaganiami formalnymi (brak podpisu na deklaracji spełnienia warunków udziału w postępowaniu).

  • 2

    WykonawcaWybrano ofertę firmy KOSTEX Rafał Czerepiński (Rudzienko), mikrofirma.

  • 3

    UmowaWartość umowy: 1 664 563,28 zł (umowę zawarto 5 marca 2026 r.).

  • 4

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 664 563,28 zł do 2 934 895,96 zł.

  • 5

    TerminOkres realizacji umowy: 6 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail