Budowa placu zabaw w miejscowości Ruda
Zamawiający Gmina Radomyśl Wielki (Radomyśl Wielki, Podkarpackie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa placu zabaw w miejscowości Ruda”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 599 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
5 wpisów- Ogłoszenie
24 lutego 2026
Termin ofert: 13 marca 2026 10:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
09 marca 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
10 marca 2026
- Wynik: wybrano wykonawcę
05 czerwca 2026
13 ofert1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
31 sierpnia 2026
1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Gmina Radomyśl Wielki |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 851661228 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Rynek 32 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Radomyśl Wielki |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 39-310 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL824 - Tarnobrzeski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat@radomyslwielki.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://radomyslwielki.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00146688 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-10 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00125138 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 5.4. | Nazwa i opis warunków udziału w postępowaniu Przed zmianą | O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: a) O uzyskanie zamówienia mogą ubiegać się podmioty posiadające doświadczenie polegające na wykonaniu w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonanie min. 1 zamówienia porównywalnego z przedmiotem zamówienia (na załączniku Nr 5 do oferty). Jako jedno zamówienie porównywalne rozumie się wykonanie placu zabaw obejmującego dostawę i montaż urządzeń zabawowych o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł brutto oraz wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu chodnika lub placu z kostki brukowej o powierzchni minimum 400m2. Zamawiający dopuszcza wykonanie w/w robót budowlanych w ramach odrębnych zadań. b) O uzyskanie zamówienia mogą ubiegać się podmioty dysponujące następującymi osobami niezbędnymi do realizacji zamówienia: - Kierownik budowy – posiadający uprawnienia do kierowania budowy w zakresie konstrukcyjno– budowlanym bez ograniczeń, posiadający min. 3 lata stażu zawodowego po uzyskaniu uprawnień. Zamawiający dopuszcza posiadanie uprawnień w w/w specjalnościach wydanych na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska z dnia 20 lutego 1975 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie ((Dz.U Nr 8, poz. 46). Po zmianie: O udzielenie zamówienia mogą ubiegać się Wykonawcy, którzy spełniają warunki dotyczące: 1) zdolności do występowania w obrocie gospodarczym: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 2) uprawnień do prowadzenia określonej działalności gospodarczej lub zawodowej, o ile wynika to z odrębnych przepisów: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 3) sytuacji ekonomicznej lub finansowej: Zamawiający nie stawia warunku w powyższym zakresie. 4) zdolności technicznej lub zawodowej: a) O uzyskanie zamówienia mogą ubiegać się podmioty posiadające doświadczenie polegające na wykonaniu w okresie ostatnich 5 lat przed upływem terminu składania ofert, a jeżeli okres prowadzenia działalności jest krótszy - w tym okresie wykonanie min. 1 zamówienia porównywalnego z przedmiotem zamówienia (na załączniku Nr 5 do oferty). Jako jedno zamówienie porównywalne rozumie się wykonanie placu zabaw obejmującego dostawę i montaż urządzeń zabawowych lub wykonanie siłowni zewnętrznej obejmującej dostawę i montaż urządzeń siłowni zewnętrznej o wartości nie mniejszej niż 150.000,00 zł brutto oraz wykonanie robót budowlanych polegających na wykonaniu chodnika lub placu z kostki brukowej o powierzchni minimum 400m2. Zamawiający dopuszcza wykonanie w/w robót budowlanych w ramach odrębnych zadań, b) O uzyskanie zamówienia mogą ubiegać się podmioty dysponujące następującymi osobami niezbędnymi do realizacji zamówienia: - Kierownik budowy – posiadający uprawnienia do kierowania budowy w zakresie konstrukcyjno– budowlanym bez ograniczeń, posiadający min. 3 lata stażu zawodowego po uzyskaniu uprawnień. Zamawiający dopuszcza posiadanie uprawnień w w/w specjalnościach wydanych na podstawie rozporządzenia Ministra Gospodarki Terenowej i Ochrony Środowiska z dnia 20 lutego 1975 r. w sprawie samodzielnych funkcji technicznych w budownictwie ((Dz.U Nr 8, poz. 46). |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.