Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 14-16 stycznia 2026 r. podczas XII Konferencji Naukowej „Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry”

Zamawiający Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych (Kraków, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 14-16 stycznia 2026 r. podczas XII…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda" (Bukowina Tatrzańska).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 263 527,50 zł. Należy uwzględnić ten budżet w kalkulacji oferty.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia są usługi hotelarsko-gastronomiczne podczas Konferencji Naukowej „Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry” w dniach 14-16 stycznia 2026 r. Szczegółowy zakres usług określa załącznik do SWZ.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SIEĆ BADAWCZA ŁUKASIEWICZ - INSTYTUT CERAMIKI I MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000056377

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Cementowa 8

1.4.2.)Miejscowość

Kraków

1.4.3.)Kod pocztowy

31-983

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@icimb.lukasiewicz.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.icimb.lukasiewicz.gov.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ed85b6d2-6e5d-4c63-8e47-2e0ce06fc369

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00146374

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-09

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00326105

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych
w dniach 14-16 stycznia 2026 r. podczas XII Konferencji Naukowej
„Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Świadczenie usług hotelarsko-gastronomicznych w dniach 14-16 stycznia 2026 r. podczas XII Konferencji Naukowej „Ł2B Łukasiewicz to Business/Building Chemistry”.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 2 do SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

55120000-7 - Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-10-06

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2026-01-14 do 2026-01-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Rzadkosz Zofia - Górski Ośrodek Wczasowy "Stasinda"

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 7361434373

4.3.3.)Ulica

ul. Karpęciny 5a

4.3.4.)Miejscowość

Bukowina Tatrzańska

4.3.5.)Kod pocztowy

34-530

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

263527,50 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00486471/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-16

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. a ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

Konieczność zmiany zakresu usług o pozycję organizacji kuligu dla uczestników konferencji

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

zmiana Załącznika nr 1 do umowy poprzez dodanie zapisu w pkt. 5 lit. j "Wykonawca zobowiązuje się do organizacji kuligu na wniosek Zamawiającego, przy sprzyjającej pogodzie w ramach kwoty umowy".

5.4.6.)Wartość zmiany

0

5.4.7.)Kod waluty

PLN

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

249985,20 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55120000-7Usługi hotelarskie w zakresie spotk…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Sieć Badawcza Łukasiewicz - Instytut Ceramiki i Materiałów Budowlanych prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55120000-7 (Usługi hotelarskie w zakresie spotkań i konferencji). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.