Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANO-MECHANICZNE ROBERT KUCZAŁA – Partner konsorcjum

Wartość umowy
881 432 zł
Umowa zawarta
3 marca 2026
Okres realizacji
11 miesiące
Oferty w postępowaniu
9 ofertceny: 881 432 zł – 1 549 061 złodrzucone: 3wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na wykonane roboty budowlane i zamontowane urządzenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Budowa świetlicy wiejskiej w Witanowicach”

Zamawiający Gmina Gaworzyce (Gaworzyce, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa świetlicy wiejskiej w Witanowicach”, wybierając ofertę wykonawcy SZTUKA BUDOWANIA R&B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ – Lider konsorcjum. Wartość umowy: 881 432 zł. Złożono 9 ofert.

Zamawiający: Gmina GaworzyceGaworzyce, Dolnośląskie (powiat Polkowicki →)opublikowano 4 marca 2026
Wartość umowy
881 432 zł
Liczba ofert
9 ofert
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: SZTUKA BUDOWANIA R&B SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ – Lider konsorcjum (Głogówko), wspólnie z: USŁUGI REMONTOWO-BUDOWLANO-MECHANICZNE ROBERT KUCZAŁA – Partner konsorcjum.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 881 431,53 zł (umowę zawarto 3 marca 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 9 ofert; ceny wahały się od 881 431,53 zł do 1 549 061,30 zł. Odrzucono 3 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 11 miesiące.

  • 5

    Zamówienie dotyczy kompleksowej budowy świetlicy wiejskiej, w tym robót przygotowawczych, konstrukcyjnych, instalacyjnych (elektryka, wod-kan, sanitarne) oraz wykończeniowych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail