Wynik częściowy: umowy w 6 z 7 części, 1 unieważniono7 części
Łączna wartość umów
281 717 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    20 320 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    13 267 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    139 055 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    49 900 zł
    3 oferty
  5. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    33 746 zł
    3 oferty
  6. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    25 430 zł
    4 oferty
  7. Unieważniona
    Część 7
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
19 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin dostawy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa środków czystościowych dla Szpitala Nowowiejskiego.

Zamawiający Samodzielny Wojewódzki Zespół Publicznych Zakładów Psychiatrycznej Opieki Zdrowotnej w Warszawie (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa środków czystościowych dla Szpitala Nowowiejskiego”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 281 717 zł. Złożono 19 ofert.

Łączna wartość umów
281 717 zł
Liczba ofert
19 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~4,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 grudnia 2025

    Termin ofert: 8 stycznia 2026 09:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: częściowo rozstrzygniętyBieżące

    04 marca 2026

    4 oferty4 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 7 części: w 6 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Bartłomiej Osiński P.P.H.U. BARLON (części 1, 5); Olga Perlińska „Przedsiębiorstwo Wielobranżowe C.E.G” (części 2, 4); Flesz Sp. z o.o. (część 3); BDS Sp. z o.o. (część 6).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 281 717,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 19 ofert na wszystkie części postępowania.

  • 5

    Postępowanie dotyczyło zamówienia podzielonego na części, z których każda stanowiła odrębny przedmiot postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail