Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„PRZEBUDOWA ULICY PUŁASKIEGO I DĄBROWSKIEGO W MILICZU POLEGAJĄCA NA BUDOWIE CHODNIKÓW WZDŁUŻ ULIC”

Zamawiający Gmina Milicz (Milicz, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „PRZEBUDOWA ULICY PUŁASKIEGO I DĄBROWSKIEGO W MILICZU POLEGAJĄCA NA BUDOWIE CHODNIKÓW…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina MiliczMilicz, Dolnośląskie (powiat Milicki →)opublikowano 4 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 470 488 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Milicz

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931934710

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Trzebnicka 2

1.4.2.)Miejscowość

Milicz

1.4.3.)Kod pocztowy

56-300

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

d.niewiejska@milicz.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://platformazakupowa.pl/pn/milicz

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00138726

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-04

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00117624

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VI - WARUNKI ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
6.4.1.Informacje dotyczące wadium Przed zmianą

Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: - dla Części I zamówienia: 2.000,00 (słownie: dwa tysiące złotych 00/100); - dla Części II zamówienia: 2.000,00 (słownie: pięć tysięcy złotych 00/100). Po zmianie: Wykonawca zobowiązany jest do zabezpieczenia swojej oferty wadium w wysokości: - dla Części I zamówienia: 2.000,00 (słownie: dwa tysiące złotych 00/100); - dla Części II zamówienia: 2.000,00 (słownie: dwa tysiące złotych 00/100).

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-05 10:00 Po zmianie: 2026-03-09 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-05 10:05 Po zmianie: 2026-03-09 10:05

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-03 Po zmianie: 2026-04-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233222-1Roboty budowlane w zakresie układan…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
470 488 zł
Próbka: 32 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
287 876 zł821 572 zł
Rozstęp międzykwartylowy
533 697 zł
Źródło próbki
CPV 45233222· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
287 876 zł
Mediana
470 488 zł
Górny kwartyl
821 572 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Milicz prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Milicz.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233222-1 (Roboty budowlane w zakresie układania chodników i asfaltowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.