Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku

Zamawiający Gmina Słupia Konecka (Słupia, Świętokrzyskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina Słupia KoneckaSłupia, Świętokrzyskie (powiat Konecki →)opublikowano 4 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 133 250 zł
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy

Kluczowe informacje o wykonaniu umowy

Podsumowanie
  • 1

    ZakresWybrano ofertę firmy Id Trans Ireneusz Łabędzki (Bobrza).

  • 2

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia wynosi 482 438,88 zł.

  • 3

    ZakresPrzedmiotem zamówienia jest odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku, w tym odpadów zmieszanych, selektywnie zbieranych (papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, bioodpady) oraz wielkogabarytowych.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Słupia Konecka

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 291010702

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Slupia 30a

1.4.2.)Miejscowość

Słupia

1.4.3.)Kod pocztowy

26-234

1.4.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.4.7.)Numer telefonu

41 391 11 47

1.4.8.)Numer faksu

41 391 11 48

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@slupiakonecka.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.slupiakonecka.biuletyn.net

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-ba734f5f-e0f2-4318-90af-c79bdb30fd16

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00138291

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-03-04

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00581508

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku
1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi pod nazwą: „Odbiór i transport odpadów komunalnych z terenu Gminy Słupia Konecka w 2025 roku.” W zakres usługi wchodzi:
a) odbiór i zagospodarowanie wszystkich odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych z terenu Gminy Słupia Konecka;
b) zapewnienie właścicielom nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych worków na odpady zbierane w sposób selektywny.
2. Odpady komunalne z terenu nieruchomości zamieszkałych i niezamieszkałych będą odbierane przez Wykonawcę z podziałem na:
a) niesegregowane (zmieszane) odpady komunalne;
b) odpady zbierane selektywnie tj. papier, szkło, metale, tworzywa sztuczne, odpady ulegające biodegradacji, ze szczególnym uwzględnieniem bioodpadów;
c) meble i inne odpady wielkogabarytowe, zużyty (kompletny) sprzęt elektryczny i elektroniczny, zużyte opony.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera rozdział VII SWZ.

3.9.)Główny kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

3.10.)Dodatkowy kod CPV

90000000-7 - Usługi odbioru ścieków, usuwania odpadów, czyszczenia/sprzątania i usługi ekologiczne

90511000-2 - Usługi wywozu odpadów

90514000-3 - Usługi recyklingu odpadów

90512000-9 - Usługi transportu odpadów

90533000-2 - Usługi gospodarki odpadami

90500000-2 - Usługi związane z odpadami

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-11-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2025-01-01 do 2025-12-31

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Id Trans Ireneusz Łabędzki

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

260449661

4.3.4.)Miejscowość

Bobrza

4.3.5.)Kod pocztowy

26-085

4.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

482438,88 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00634052/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-12-31

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

492165,61 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90000000-7Usługi odbioru ścieków, usuwania od…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 133 250 zł
Próbka: 36 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
508 728 zł3 114 832 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 606 104 zł
Źródło próbki
CPV 90000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
508 728 zł
Mediana
1 133 250 zł
Górny kwartyl
3 114 832 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Słupia Konecka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Słupia.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90000000-7 (Usługi odbioru ścieków. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.