Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w związku z realizacją projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”
Zamawiający Powiat Janowski (Janów Lubelski, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa sprzętu i oprogramowania informatycznego w związku z realizacją projektu…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 627 214 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=423, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~1,9 ofertyograniczonaW takich przetargach zwykle startuje mało firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
7 wpisów- Ogłoszenie
24 lutego 2026
Termin ofert: 11 marca 2026 09:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
03 marca 2026
- Wynik: wybrano wykonawców
07 kwietnia 2026
2 oferty3 wykonawcówOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
07 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
07 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
09 kwietnia 2026
Otwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowy
27 sierpnia 2026
Otwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | POWIAT JANOWSKI |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 830409206 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Jana Zamoyskiego 59 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Janów Lubelski |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 23-300 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL815 - Puławski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi@powiatjanowski.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://spjanowlubelski.bip.lubelskie.pl/index.php?id=6 |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00137364 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2026-03-03 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2026/BZP 00126720 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2026-03-05 09:00 Po zmianie: 2026-03-11 09:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2026-03-05 10:00 Po zmianie: 2026-03-11 10:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2026-04-03 Po zmianie: 2026-04-09 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.