Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Modernizacja zadaszenia części sanitarno-szatniowej hali sportowej w Szkole Podstawowej Nr 8 w Zamościu

Zamawiający Miasto Zamość (Zamość, Lubelskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Modernizacja zadaszenia części sanitarno-szatniowej hali sportowej w Szkole Podstawowej…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Miasto ZamośćZamość, Lubelskieopublikowano 3 marca 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 520 353 zł
Konkurencyjność
~5,3 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

MIASTO ZAMOŚĆ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 950368747

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Rynek Wielki 13

1.4.2.)Miejscowość

Zamość

1.4.3.)Kod pocztowy

22-400

1.4.4.)Województwo

lubelskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL812 - Chełmsko-zamojski

1.4.7.)Numer telefonu

84 677 23 37

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@zamosc.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.umzamosc.bip.lubelskie.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00136794

2.2.)Data ogłoszenia

2026-03-03

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00118823

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IX - POZOSTAŁE INFORMACJE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Zamawiający ustala termin wykonania przedmiotu umowy do 5 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy na wykonanie zamówienia, nie później niż do dnia 21 sierpnia 2026 r. Termin realizacji zamówienia określony konkretną datą wynika z faktu, że prace objęte zamówieniem będą realizowane w placówce oświatowej - Szkoły Podstawowej nr 8 ul. B. Prusa 10 w Zamościu. Prace budowlane należy prowadzić w okresie przerwy wakacyjnej (27.06.2026r.-21.08.2026r.), tak by nie kolidowały one z funkcjonowaniem placówki, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo Użytkowników, pracowników i interesantów będących na terenie ww. placówki. Termin prowadzenia prac należy uzgodnić z Dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 8. Po zmianie: Zamawiający ustala termin wykonania przedmiotu umowy do 5 miesięcy licząc od dnia zawarcia umowy na wykonanie zamówienia, nie później niż do dnia 21 sierpnia 2026 r. Termin realizacji zamówienia określony konkretną datą wynika z faktu, że prace objęte zamówieniem będą realizowane w placówce oświatowej - Szkoły Podstawowej nr 8 ul. B. Prusa 10 w Zamościu. Prace budowlane należy prowadzić w okresie przerwy wakacyjnej (27.06.2026r.-21.08.2026r.), tak by nie kolidowały one z funkcjonowaniem placówki, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo Użytkowników, pracowników i interesantów będących na terenie ww. placówki. Termin prowadzenia prac należy uzgodnić z Dyrektorem Szkoły Podstawowej Nr 8. W odpowiedzi na wniosek Wykonawcy z dnia 02.03.2026 r. o przeprowadzenie wizji lokalnej, Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej: - dzień 10.03.2026 r. (wtorek) - godz. 13:30, - miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich, ul. B. Prusa 10, 22-400 Zamość (spotkanie przed gabinetem dyrektora szkoły). Zgodnie z zapisami Rozdziału III pkt 13 specyfikacji warunków zamówienia w wizji lokalnej może wziąć udział każdy zainteresowany Wykonawca. W związku z powyższym Zamawiający przesunął termin na złożenie ofert o czas niezbędny na odbycie wizji lokalnej, z uwzględnieniem czasu na przygotowanie oferty. Jednocześnie Zamawiający zaznacza, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa i jej odbycie nie jest warunkiem złożenia oferty. Zamawiający nie odrzuci ofert wykonawców, którzy nie będą uczestniczyli w wizji lokalnej. W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień dotyczących zamówienia, odsyłając Wykonawców do przewidzianego ustawą Prawo zamówień publicznych trybu udzielania wyjaśnień treści specyfikacji warunków zamówienia.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-03-10 09:00 Po zmianie: 2026-03-17 09:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-03-10 09:10 Po zmianie: 2026-03-17 09:10

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-04-08 Po zmianie: 2026-04-15

Sekcja 4

Informacje dodatkowe

W odpowiedzi na wniosek Wykonawcy z dnia 02.03.2026 r. o przeprowadzenie wizji lokalnej, Zamawiający wyznacza termin wizji lokalnej:

- dzień 10.03.2026 r. (wtorek)
- godz. 13:30,
- miejsce Szkoła Podstawowa Nr 8 im. Orląt Lwowskich, ul. B. Prusa 10, 22-400 Zamość (spotkanie przed gabinetem dyrektora szkoły).

Zgodnie z zapisami Rozdziału III pkt 13 specyfikacji warunków zamówienia w wizji lokalnej może wziąć udział każdy zainteresowany Wykonawca. W związku z powyższym Zamawiający przesunął termin na złożenie ofert o czas niezbędny na odbycie wizji lokalnej, z uwzględnieniem czasu na przygotowanie oferty.
Jednocześnie Zamawiający zaznacza, że wizja lokalna nie jest obowiązkowa i jej odbycie nie jest warunkiem złożenia oferty. Zamawiający nie odrzuci ofert wykonawców, którzy nie będą uczestniczyli w wizji lokalnej.
W czasie wizji lokalnej Zamawiający nie będzie udzielał żadnych wyjaśnień dotyczących zamówienia, odsyłając Wykonawców do przewidzianego ustawą Prawo zamówień publicznych trybu udzielania wyjaśnień treści specyfikacji warunków zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45261900-3Naprawa i konserwacja dachów
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
520 353 zł
Próbka: 43 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
243 963 zł770 081 zł
Rozstęp międzykwartylowy
526 118 zł
Źródło próbki
CPV 45261· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
243 963 zł
Mediana
520 353 zł
Górny kwartyl
770 081 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Zamość prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Zamość.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45261900-3 (Naprawa i konserwacja dachów). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.