Sukcesywne dostawy pieczywa – III części
Zamawiający Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8 (Lublin, Lubelskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Sukcesywne dostawy pieczywa – III części”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 268 651 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=602, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~3,0 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
1 wpis- Wykonanie umowyBieżące
02 marca 2026
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Zespół Szkolno - Przedszkolny nr 8 |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | ZSP 8 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 541865474 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Zdrowa 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Lublin |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 20-383 |
| 1.4.4.) | Województwo | lubelskie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL814 - Lubelski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | poczta@zsp8.lublin.eu |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | www.sp47.lublin.eu |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-2c06e78c-b493-4ca8-90e2-ac122d299ba2 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00133673 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-03-02 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - wartości równej lub przekraczającej progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/S 205-636293 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie przetargu nieograniczonego na podstawie: art. 132 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Dostawy |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Sukcesywne dostawy pieczywa – III części |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | sukcesywne dostawy pieczywa |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 15810000-9 - Pieczywo, świeże wyroby piekarskie i ciastkarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2025-01-01 do 2025-12-31 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | FIRMA „POLA” Karol Krzyszczak |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON: 060674281 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Stasin 34 |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 21-030 |
| 4.3.6.) | Województwo | lubelskie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 15558,90 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/S 6-13029 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2025-12-31 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 2 |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 1 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | W związku ze śmiercią dotychczasowego wykonawcy oraz powołaniem zarządu sukcesyjnego strony postanowiły o zmianie |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Nastąpiła zmiana określenia formy prawnej funkcjonowania wykonawcy poprzez dodanie na końcu nazwy firmy zwrotu: „w |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.4.2.) | Numer zmiany | 2 |
| 5.4.3.) | Podstawa prawna zmiany | art. 455 ust. 1 pkt 2 lit. b ustawy |
| 5.4.4.) | Przyczyny dokonania zmian | Z uwagi na utworzenie Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 na podstawie uchwały nr 337/XI/2025 Rady Miasta Lublin dokonano zmiany komparycji umowy w części obejmującej oznaczenie strony Zamawiającego w zakresie osoby reprezentującej Zamawiającego z „Dyrektora Przedszkola nr 83 w Lublinie, ul. Zdrowa 1, 20-383 Lublin, NIP 9462669854, REGON 431030935” na „Dyrektora Zespołu Szkolno-Przedszkolnego nr 8 w Lublinie, ul. Zdrowa 1, 20-383 Lublin, , NIP: 9462756375 REGON: 541865474” |
| 5.4.5.) | Krótki opis zamówienia po zmianie | Przedmiot umowy nie uległ zmianie. Wskazana zmiana nie pociągała za sobą zmiany wartości umowy. |
| 5.4.8.) | Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej | Nie |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 13003,62 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.