Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Dostawa sprzętu, oprogramowania teleinformatycznego oraz agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Gminie Dąbrowa Biał. w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

Zamawiający Gmina Dąbrowa Białostocka (Dąbrowa Białostocka, Podlaskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Dostawa sprzętu, oprogramowania teleinformatycznego oraz agregatu prądotwórczego w ramach…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 402 544 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA DĄBROWA BIAŁOSTOCKA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 050659042

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Solidarności 1

1.4.2.)Miejscowość

Dąbrowa Białostocka

1.4.3.)Kod pocztowy

16-200

1.4.4.)Województwo

podlaskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL841 - Białostocki

1.4.7.)Numer telefonu

857121100

1.4.8.)Numer faksu

857121017

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

dabrowab@beep.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.dabrowa-bial.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-93d37553-99a9-4a81-8dd1-7d908651c164

2.2.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00128698

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2026-02-25

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2025/BZP 00554693

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

Przedmiotowe zadanie jest dofinansowane z Funduszy Europejskich na Rozwój Cyfrowy 2021-2027 (FERC) Priorytet II: Zaawansowane usługi cyfrowe , Działanie 2.2. – Wzmocnienie krajowego systemu cyberbezpieczeństwa konkurs grantowy w ramach Projektu grantowego „Cyberbezpieczny Samorząd” o numerze FERC.02.02-CS.01-001/23

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

3.7.)Nazwa zamówienia

Dostawa sprzętu, oprogramowania teleinformatycznego oraz agregatu prądotwórczego w ramach projektu „Zwiększenie cyberbezpieczeństwa w Gminie Dąbrowa Biał. w ramach projektu „Cyberbezpieczny Samorząd”

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Cześć I – Sprzęt teleinformatyczny
1. Dostawa, instalacja i konfiguracja urządzeń ochrony brzegu sieci (UTM) wraz ze wsparciem.
2. Dostawa oraz konfiguracja serwerów wraz z systemem operacyjnym oraz licencjami dostępowymi wraz ze szkoleniem administratora IT. Usługa migracji systemów oraz wdrożenie Active Directory w dwóch jednostkach podległych.
3. Dostawa urządzeń UPS podtrzymujące zasilanie serwera oraz infrastrukturę sieciową dla Urzędu i jednostek podległych.
4. Dostawa wraz z instalacją i konfiguracją zarządzalnych przełączników sieciowych.
5. Dostawa wraz z wdrożeniem systemu tworzenia i zarządzania kopiami zapasowymi oraz macierzami dyskowymi wraz ze wsparciem dla trzech jednostek.

3.9.)Główny kod CPV

30200000-1 - Urządzenia komputerowe

3.10.)Dodatkowy kod CPV

48800000-6 - Systemy i serwery informacyjne

32420000-3 - Urządzenia sieciowe

48000000-8 - Pakiety oprogramowania i systemy informatyczne

31154000-0 - Bezprzestojowe źródła energii

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-12-22

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2026-01-21

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Syntis Sp. z o.o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

360214593

4.3.3.)Ulica

Szosa Baranowicka 75

4.3.4.)Miejscowość

Grabówka

4.3.5.)Kod pocztowy

15-523

4.3.6.)Województwo

podlaskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

545987,16 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2026/BZP 00011674/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2026-01-21

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

545987,16 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

30200000-1Urządzenia komputerowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
402 544 zł
Próbka: 130 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
146 932 zł1 055 710 zł
Rozstęp międzykwartylowy
908 778 zł
Źródło próbki
CPV 30200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
146 932 zł
Mediana
402 544 zł
Górny kwartyl
1 055 710 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dąbrowa Białostocka prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dąbrowa Białostocka.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 30200000-1 (Urządzenia komputerowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.