Usługa ochrony fizycznej mienia na terenie obiektu i terenu zlokalizowanego pod adresem 04–814 Warszawa, ul. Bachusa 7 polegająca na: ochronie osób i mienia, podejmowania interwencji w obiekcie (...)
Zamawiający Dom Pomocy Społecznej "na Bachusa" (Warszawa, Mazowieckie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Usługa ochrony fizycznej mienia na terenie obiektu i terenu zlokalizowanego pod adresem…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 574 712 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=2637, dane: BZP/TED, stan na 6 września 2026)
- ~4,4 ofertywysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
4 wpisyPodobne przetargi na maila
Nowe postępowania z tej kategorii w tym województwie, codziennie rano. Bez konta, rezygnacja jednym kliknięciem.
- Usługi biznesowe: prawo, marketing (CPV 79)
- woj. Mazowieckie
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | DOM POMOCY SPOŁECZNEJ "NA BACHUSA" |
| 1.2.) | Oddział zamawiającego | 04-814 Warszawa ul.Bachusa 7 |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 146288798 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | BACHUSA 7 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Warszawa |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 04-814 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL911 - Miasto Warszawa |
| 1.4.7.) | Numer telefonu | 226100353 |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | sekretariat.dpsnabachusa@um.warszawa.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | https://www.dpsnabachusa.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-53b379e6-bd29-4101-aa5d-edc250a0f3d8 |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2026/BZP 00126000 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2026-02-24 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00626742 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Usługi |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Usługa ochrony fizycznej mienia na terenie obiektu i terenu zlokalizowanego pod adresem 04–814 Warszawa, ul. Bachusa 7 polegająca na: ochronie osób i mienia, podejmowania interwencji w obiekcie (...) |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia jest świadczenie usług w następującym zakresie: stały dozór – bezpośrednia ochrona fizyczna obiektu i terenu zlokalizowanego pod adresem 04–814 Warszawa, ul. Bachusa 7 polegająca na: ochronie osób i mienia, podejmowania interwencji w obiekcie Zamawiającego oraz monitorowania sygnałów lokalnego systemu alarmowego. |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 79710000-4 - Usługi ochroniarskie |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-12-27 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | od 2024-01-01 do 2026-01-01 |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | Pretorian Security Sp. z o. o. |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | 1231530253 |
| 4.3.3.) | Ulica | Kineskopowa 11/114 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Piaseczno |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 05-500 |
| 4.3.6.) | Województwo | mazowieckie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 150847,20 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2025/BZP 00015847/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2026-01-01 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 150847,20 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.