Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Budowa boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią na terenie Zespołu Szkół w Tarczynie

Zamawiający Gmina Tarczyn (Tarczyn, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Budowa boiska do piłki nożnej ze sztuczną nawierzchnią na terenie Zespołu Szkół w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina TarczynTarczyn, Mazowieckie (powiat Piaseczyński →)opublikowano 24 lutego 2026
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 722 634 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA TARCZYN

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 015891250

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Juliana Stępkowskiego 17

1.4.2.)Miejscowość

Tarczyn

1.4.3.)Kod pocztowy

05-555

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL913 - Warszawski zachodni

1.4.7.)Numer telefonu

22 7157919

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

monika.borkowska@tarczyn.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.tarczyn.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125271

2.2.)Data ogłoszenia

2026-02-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.1.)Nazwa zmienianego ogłoszenia

Ogłoszenie o zamówieniu

3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2026/BZP 00108954

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA V - KWALIFIKACJA WYKONAWCÓW

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

Zamawiający wymaga przedłożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, potwierdzających że oferowane przez Wykonawcę produkty spełniają wymagania Zamawiającego, tj.: 1) raport z badań specjalistycznego laboratorium na zgodność z normą PN-EN 15330-1, potwierdzającego spełnianie parametrów oferowanego systemu nawierzchni (trawa + podkład), określonych w dokumentacji projektowej tj.: a) typ włókna – monofilowe PE, b) wysokość włókien ponad podkładem - 30-35 mm, c) dtex – min. 20690, d) grubość włókien – min. 390 mikronów, 280 mikronów i 170 mikronów, e) ilość pęczków – min. 17.150 / m2, f) ilość włókien – min. 490.000 / m2, g) waga włókna – min. 2500g / m2, h) waga całkowita nawierzchni – min. 3.980 g/m2, i) przepuszczalność wody dla systemu – min. 1250 mm/h, j) siła wyrywania pęczka przed starzeniem wodą – min. 80N, k) siła wyrywania pęczka po starzeniu wodą – min. 75N, l) wytrzymałość łączenia klejonego przed starzeniem wodą – min. 180N, m) wytrzymałość łączenia klejonego po starzeniu wodą - min. 170N, n) kolor – zielony dwukolorowy, o) absorpcja wstrząsów - min. 44%. Wszystkie parametry oferowanej nawierzchni muszą być potwierdzone w jednym raporcie. 2) badanie reakcji na ogień dla oferowanej trawy syntetycznej wg normy EN 13501-1, wykonane przez akredytowane laboratorium, potwierdzające trudnopalność dla klasy min Cfl-s1 dla oferowanej trawy syntetycznej (podkład amortyzujący + sztuczna trawa + piasek kwarcowy), 3) atest PZH lub dokument równoważny dla trawy syntetycznej oraz zastosowanego podkładu amortyzującego, 4) autoryzacja producenta trawy syntetycznej, wystawiona dla Wykonawcy na realizowaną inwestycję wraz z potwierdzeniem gwarancji udzielonej przez producenta na tę nawierzchnię 5) karta techniczna oferowanej trawy syntetycznej oraz podkładu, potwierdzona przez jej producenta, 6) raport z badań testu Lisport na min. 500 000 cykli dla włókna prostego oferowanej trawy syntetycznej przeprowadzony przez niezależne i akredytowane przez FIFA laboratorium zgodnie z normą EN 15306 „Nawierzchnie do otwartych terenów sportowych – narażenie trawy na oddziaływania”. Po zmianie: Zamawiający wymaga przedłożenia wraz z ofertą przedmiotowych środków dowodowych, potwierdzających że oferowane przez Wykonawcę produkty spełniają wymagania Zamawiającego, tj.: 1) raport z badań specjalistycznego laboratorium na zgodność z normą PN-EN 15330-1, potwierdzającego spełnianie parametrów oferowanego systemu nawierzchni (trawa + podkład), tj.: a) typ włókna – monofilowe PE, b) wysokość włókien ponad podkładem – min. 30 mm, c) dtex – min. 20.000 d) ilość pęczków – min. 17.000 / m2, e) ilość włókien – min. 490.000 / m2, f) waga włókna – min. 2500g / m2, g) waga całkowita nawierzchni – min. 3.500 g/m2, h) przepuszczalność wody dla systemu – min. 1250 mm/h, i) siła wyrywania pęczka przed starzeniem wodą – min. 50N, j) siła wyrywania pęczka po starzeniu wodą – min. 50N, k) wytrzymałość łączenia klejonego przed starzeniem wodą – min. 140N, l) wytrzymałość łączenia klejonego po starzeniu wodą - min. 140N, m) kolor – zielony dwukolorowy, n) absorpcja wstrząsów - min. 44%. Wszystkie parametry oferowanej nawierzchni muszą być potwierdzone w jednym raporcie. 2) badanie reakcji na ogień dla oferowanej trawy syntetycznej wg normy EN 13501-1, wykonane przez akredytowane laboratorium, potwierdzające trudnopalność dla klasy min Cfl-s1 dla oferowanej trawy syntetycznej (podkład amortyzujący + sztuczna trawa + piasek kwarcowy), 3) atest PZH lub dokument równoważny dla trawy syntetycznej oraz zastosowanego podkładu amortyzującego, 4) autoryzacja producenta trawy syntetycznej, wystawiona dla Wykonawcy na realizowaną inwestycję wraz z potwierdzeniem gwarancji udzielonej przez producenta na tę nawierzchnię 5) karta techniczna oferowanej trawy syntetycznej oraz podkładu, potwierdzona przez jej producenta, 6) raport z badań testu Lisport na min. 300 000 cykli dla włókna prostego oferowanej trawy syntetycznej przeprowadzony przez niezależne i akredytowane przez FIFA laboratorium zgodnie z normą EN 15306 „Nawierzchnie do otwartych terenów sportowych – narażenie trawy na oddziaływania”.

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2026-02-27 10:00 Po zmianie: 2026-03-06 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2026-02-27 10:15 Po zmianie: 2026-03-06 10:15

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2026-03-28 Po zmianie: 2026-04-04

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45212200-8Roboty budowlane w zakresie budowy…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
722 634 zł
Próbka: 23 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
338 452 zł2 279 658 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 941 206 zł
Źródło próbki
CPV 45212200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
338 452 zł
Mediana
722 634 zł
Górny kwartyl
2 279 658 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tarczyn prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarczyn.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45212200-8 (Roboty budowlane w zakresie budowy obiektów sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.