Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
289 788 zł
Umowa zawarta
10 lutego 2026
Okres realizacji
do 31 grudnia 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie głównego projektanta opracowującego decyzje40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego wraz z analizą urbanistyczną oraz załącznikami graficznymi

Zamawiający Gmina Jedlnia-Letnisko (Jedlnia-Letnisko, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o…”, wybierając ofertę wykonawcy MASTERPLAN RAFAŁ KOZIEŁ. Wartość umowy: 289 788 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina Jedlnia-LetniskoJedlnia-Letnisko, Mazowieckie (powiat Radomski →)opublikowano 24 lutego 2026
Wartość umowy
289 788 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    09 stycznia 2026

    Termin ofert: 20 stycznia 2026 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 lutego 2026

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MASTERPLAN RAFAŁ KOZIEŁ (Kielce), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 289 788,00 zł (umowę zawarto 10 lutego 2026 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 grudnia 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Jedlnia-Letnisko

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223787

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Radomska 43

1.5.2.)Miejscowość

Jedlnia-Letnisko

1.5.3.)Kod pocztowy

26-630

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.7.)Numer telefonu

0

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sylwia.kwapisz@jedlnia.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.jedlnia.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://jedlnia.ezamawiajacy.pl/pn/JEDLNIA/demand/258282/notice/public/details

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego wraz z analizą urbanistyczną oraz załącznikami graficznymi

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-c56d4778-2f62-4797-942c-46dff3bc0f1b

2.5.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00125124

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2026-02-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2026/BZP 00004199/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługa opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego wraz z analizą urbanistyczną

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2026/BZP 00018138

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZPŚZ.271.3.2026.SKW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

295446,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego wraz z analizą urbanistyczną oraz załącznikami graficznymi.
Przedmiotem zamówienia jest usługa w zakresie opracowania projektów decyzji o warunkach zabudowy oraz projektów decyzji o ustaleniu lokalizacji celu publicznego wraz z analizą urbanistyczną oraz załącznikami graficznymi dla obszaru Gminy Jedlnia Letnisko, o których mowa w rozdziale 5 ustawy z dnia 27 marca 2003 r. o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym wraz z załącznikami do tych decyzji wynikających z przepisów, a także projektów decyzji zmieniających w/w decyzje oraz decyzji w trybie art. 59 ust. 3 ustawy o planowaniu i zagospodarowaniu przestrzennym w przypadku zmiany zagospodarowania terenu bez uzyskania decyzji o warunkach zabudowy.
Sporządzenie pojedynczego projektu przedmiotowych decyzji będzie następowało po przekazaniu przez Zamawiającego wniosku o jej wydanie.
Biorąc pod uwagę wymogi art. 100 ust. 1 i ust. 2 ustawy Pzp, tj., aby przedmiot zamówienia został zrealizowany z uwzględnieniem wymagań w zakresie dostępności dla osób niepełnosprawnych Zamawiający informuje, że adekwatnie do przedmiotu zamówienia nie zostały postawione wymogi w tym zakresie.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony jest w załączonym do SWZ OPISIE PRZEDMIOTU ZMAÓWIENIA – Załącznik Nr 9 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71400000-2 - Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu

71410000-5 - Usługi planowania przestrzennego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

289788 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

289788 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

289788 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MASTERPLAN RAFAŁ KOZIEŁ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9591032975

7.3.3)Ulica

Warszawska 30/9

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-312

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2026-02-10

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

289788 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-12-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71400000-2Usługi architektoniczne dotyczące p…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
188 668 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
142 896 zł348 780 zł
Rozstęp międzykwartylowy
205 885 zł
Źródło próbki
CPV 71400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
142 896 zł
Mediana
188 668 zł
Górny kwartyl
348 780 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Jedlnia-Letnisko prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Jedlnia-Letnisko.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 289 788 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71400000-2 (Usługi architektoniczne dotyczące planowania przestrzennego i zagospodarowania terenu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MASTERPLAN RAFAŁ KOZIEŁ (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.